Red Dev Studio

dth-screen1.jpg

Red Dev Studio to firma ulokowana w północno-wschodniej części Polski, w Olsztynie. Studio powstało w 2016 roku, w wyniku pracy kilku zapaleńców. Zespół Red Dev Studio tworzą młodzi i ambitni pasjonaci elektronicznej rozrywki, mający już za sobą pierwsze doświadczenia w produkcji gier. Naszą ambicją jest wydawanie kilku gier rocznie, wyróżniających się ciekawą fabułą i ponadprzeciętną oprawą graficzną.

Początkowo tworzyliśmy gry z myślą tylko o rynkach mobilnych jednak szybko zrozumieliśmy, że realizacja naszych pomysłów wykracza poza możliwości techniczne telefonów i tabletów. Wtedy zaczęliśmy tworzyć produkcje skierowane w pierwszej kolejności na platformy stacjonarne.

Po wesołej i ciepło przyjętej grze Chicker Rider rozpoczęliśmy pracę nad grą o zdecydowanie mrocznym klimacie: Down to Hell.

Będzie to dynamiczny slasher, w którym samotny rycerz musi zmierzyć się z hordami piekielnych wrogów. Na pięciu rozległych etapach, walcząc z ponad trzydziestoma rodzajami demonów, gracz pozna historię bezimiennego rycerza i tajemniczej dziewczynki. Każdy z przeciwników będzie posiadał kilka rodzajów ataków, które będą wymagały innej reakcji gracza. Na każdym etapie znajdzie się co najmniej dwóch mini-bossów, a także jeden potężny boss czekający na końcu każdej planszy. Każdy z nich sprawdzi umiejętności walki gracza i sprawi, że wygrana będzie bardzo satysfakcjonująca.

dth-screen3.jpg

[ Wstecz ]
Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact