Red Dev Studio

 

Red Dev Studio

To stworzona przez pasjonatów, szybko rozwijająca się firma produkująca gry na platformy stacjonarne i mobilne. Zespół Red Dev Studio tworzą młodzi i ambitni pasjonaci elektronicznej rozrywki, mający już za sobą pierwsze doświadczenia w produkcji gier. Ich ambicją jest wydawanie kilku gier rocznie, wyróżniających się ciekawą fabułą i ponadprzeciętną oprawą graficzną. Szukają nowych sposobów przedstawiania rozgrywki oraz własnego stylu graficznego, wyróżniającego produkcje Red Dev Studio.

pga-reddev-studio.jpg

Down to Hell

to gra komputerowa, gdzie najważniejsze jest taktyczne podejście do walki. Gracz  wcieli się w rycerza, doświadczonego wojownika, który musi uratować tajemniczą dziewczynkę z rąk krwiożerczych demonów. Na każdym z pięciu etapów gracz będzie musiał zmierzyć się z trzema ogromnymi bossami. Sprawdzą oni nie tylko umiejętności walki gracza, ale też jego spostrzegawczość czy zdolność szybkiego podejmowania decyzji w kryzysowych sytuacjach.

down-1.jpg

Professor Madhouse

to logiczna gra przygodowa przeznaczona dla najmłodszych. Sterując skrzatem gracz poznaje kolejne pokoje domu tytułowego Profesora. Zadaniem bohatera gry jest uwolnienie porwanych przez Profesora zwierząt. Podczas rozwiązywania zagadek gracz musi zwracać uwagę na hałas, wywoływany przez skrzata. Zbyt duży hałas powoduje pojawienie się Profesora i restart aktualnego poziomu.

doctor-1.jpg

P.O.T.A.T.O.

to zaprojektowana zgodnie z regułą “Easy to learn, hard to master” gra mobilna polegająca na zarządzaniu stacją kosmiczną. Zadaniem gracza będzie realizowanie misji fabularnych przy jednoczesnej konieczności rozwiązywania występujących na stacji problemów, utrudniających funkcjonowanie stacji lub wręcz grożących jej zniszczeniem.

potato-1.jpg

[ Wstecz ]
Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact