Game Industry Conference

Wydarzenie odbyło się̨ w dniach 11-14 października 2018 na Międzynarodowych Targach Poznańskich, towarzysząc targom Poznań Game Arena. Konferencja adresowana jest do wszystkich przedstawicieli branży gier komputerowych, zrzeszając twórców gier z całego świata i na każdym poziomie doświadczenia. Jej głównym celem jest zapewnienie wszystkim uczestnikom środowiska do zawierania kontaktów biznesowych, miejsca do dyskusji na temat aktualnych trendów oraz wymiany cennych doświadczeń. Jak co roku, Game Industry Conference zaprezentowało bogaty program, w ramach którego odbyły się liczne wykłady, prezentacje oraz warsztaty. Obecna była także strefa B2B oraz strefa rekrutacji, a także imprezy “game pitch” dające twórcom gier możliwość zaprezentowania swoich projektów potencjalnym partnerom biznesowym i wydawcom. W tym roku oferta konferencji została poszerzona m.in. o koncert muzyki symfonicznej z gier komputerowych “Epic Game Music Concert” oraz “1on1 Mentoring” - program wsparcia dla młodych twórców, dający szansę skonsultowania kwestii zawodowych z bardziej doświadczonymi przedstawicielami branży gier. Nie zabrakło także imprez pobocznych, pozwalających odwiedzającym zawierania nowych znajomości oraz wymiany pomysłów i opinii.

Strefa wystawców B2BGIC oferowała najlepsze możliwości B2B dla branży gier z Polski i Europy Środkowo-Wschodniej. Strefa wystawców B2B, choć blisko targów PGA, jest odrębna i oferuje doskonałe warunki do spotkań z deweloperami i partnerami biznesowymi. W strefie odbywał się także Japan+ Eastern Europe Networking Event.

Strefa Geek Careers Geek Careers stanowiła platformę spotkań potencjalnych pracodawców i pracowników, dającą możliwość znalezienia pracy kandydatom na każdym poziomie doświadczenia - juniora, seniora, czy leadera zespołu. W tym roku strefa kariery obecna była na konferencji już trzeci raz z rzędu. W ciągu swojego istnienia, wydarzenie to gościło ważne firmy polskiego przemysłu gier, jak m.in: 11bit Studios, Huuuge Games, Nordeus, Payment wall, Qloc, Sperasoft czy Techland. Sukces z jakim strefa rekrutacji spotyka się co roku utwierdza organizatorów w przekonaniu, że wydarzenie to stanowi istotną część konferencji. Więcej informacji na temat Game Industry Confeence można uzyskać, odwiedzając:

ZOBACZ ZDJĘCIA Z GIC

WWW: https://gic.gd/pl/

Facebook: https://www.facebook.com/gic/

Twitter : https://twitter.com/gdcon

Ubiegłoroczna edycja GAME INDUSTRY CONFERENCE powstała dzięki wsparciu:

thumbnail_przechwytywanie.PNG

[ Wstecz ]