Game Industry Conference

 

Game Industry Conference to XI edycja konferencji znanej wcześniej pod nazwą Zjazd Twórców Gier. Wydarzenie odbędzie się̨ w dniach 12-14 października 2018, ponownie na Międzynarodowych Targach Poznańskich towarzysząc targom Poznań Game Arena.

GIC to największa konferencja dotycząca tworzenia gier w Polsce.

Konferencja jest adresowana do twórców i pasjonatów tworzenia gier. Jej głównym celem jest zapewnienie wszystkim uczestnikom środowiska do zawierania kontaktów biznesowych, miejsca do dyskusji na temat aktualnych trendów oraz wymiany cennych doświadczeń.

 

b2b_logo.png pm_logo.png

Strefa wystawców B2B i system spotkań

b2b.jpg

GIC oferuje najlepsze możliwości B2B dla branży gier z Polski i Europy Środkowo-Wschodniej. Strefa wystawców B2B, choć blisko targów PGA, jest odrębna i oferuje doskonałe warunki do spotkań z deweloperami i partnerami biznesowymi. Profesjonalnie zorganizowana strefa spotkań z systemem Pitch and Match pozwala na dobrze zorganizowane spotkania z tymi partnerami biznesowymi, których szukasz. W strefie odbywa się także Japan+Eastern Europe Networking Event. Business Lounge oferuje miejsce aby usiąść i zrelaksować się lub odbyć nieformalne spotkanie. W porze lunchu serwowane są obiady, a kawa, napoje bezalkoholowe i przekąski dostępne są cały czas. Wreszcie, odbywające się co wieczór wydarzenia networkingowe organizowane są tak aby zawsze uwzględniać miejsca do siedzenia i rozmowy oraz polską kuchnię i napoje.

geekcareers_logo.png

Targi pracy

geekcareers-3.jpg

GeekCareers jest jednym z najnowszych dodatków do konferencji. Pierwszy raz odbyło się w 2016 r., wzięło w nim udział siedem firm poszukujących pracowników dla polskich i międzynarodowych biur. Sukces wydarzenia przeszedł oczekiwania wszystkich. Firmy rekrutujące donoszą, że spotkali wielu kandydatów, zarówno polskich, jak i zagranicznych oraz na wszystkich poziomach doświadczenia, począwszy od juniorów i studentów, a także seniorów i potencjalnych leadów. Największym sukcesem jest zatrudnienie przez jedną z firm aż czterech osób tylko z tego wydarzenia. Zaletą GeekCareers jest wysoka dostępność dla kandydatów, zarówno poprzez niskie ceny biletów, jak i fakt, że wydarzenie odbywa się w weekend.


Zaawansowane wykłady, które naprawdę uczą

talks-3.jpg

W GICu wierzymy w wartość poznawczą prezentowanych wykładów - stawiamy na ich treść, a nie głośne nazwiska. Szukamy wykładów z prawdziwym wkładem dla developerów z kilkoma latami doświadczenia. Kandydaci na prelegentów muszą przejść zaawansowany proces zgłaszania wykładów i rygorystyczny system ocen, a Rada Programowa pracuje ciężko aby sprawdzić wartość każdej prelekcji.
Opłaca się: GIC jest postrzegany jako impreza dydaktyczna z najlepszą jakością wykładów.

Więcej informacji można znaleźć na stronie konferencji


[ Wstecz ]
Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact