PGA Esports Arena powerd by ESL

Oprócz esportowych emocji, na odwiedzających czekać będą także inne atrakcje. W pawilonie 5 będzie można odwiedzić stoiska partnerów wydarzenia, a także sklep ESL Polska.

Strefa Fortnite

Multum Atrakcji zapewni Epic Games, wydawca Fortnite. Odwiedzający znajdą strefę free-2-play tej gry. Jej rdzeń stanowić będą mini turnieje dla 60-80 graczy jednocześnie. Na zwycięzców czekają legendarne pluszowe Lamy, znane doskonale wszystkim entuzjastom tytułu. W tym samym miejscu swój początek będzie miała gra terenowa, polegająca na wykonaniu różnych zadań na terenie targów. Uczestnicy otrzymają Karnet Bojowy znany z gry, tym razem w wersji papierowej z instrukcją. W nagrodę za wykonanie wszystkich zadań będzie można zdobyć limitowaną koszulkę Fortnite przygotowaną specjalnie na PGA.

Strefa OMEN by HP

W strefie OMEN-a przez cały dzień będą toczyły się otwarte turnieje w gry CS:GO, Rocket League oraz Fortnite. Codziennie od godziny 10:00 do 13:00 będzie można zapisać się do turnieju Omen Arcade, w którym do wygrania jest sprzęt OMEN by HP! W piątek turniej Rocket League, a w sobotę i niedzielę CS:GO. Na PGA OMEN zaprezentuje premiery sprzętowe, które będzie można zobaczyć w Polsce po raz pierwszy. W strefie będzie można spotkać popularnych graczy i streamerów, m.in. Leh-a, Easiego czy AL3XANDRA, którzy m.in. stoczą pojedynki z fanami.

Strefa Wedla

Strefę odwiedzą Influencerzy gamingowi na co dzień grający Fortnite, CS:GO czy Hearthostone (Manoyek, Pago, SkyeN, Blackfireice) oraz esportowcy grający w polskich i międzynarodowych zespołach, którzy zmierzą się w CS:GO ze swoimi fanami. Fani komentatorów Kubika i Morgena będą mogli zrobić zdjęcie na ściance Wedla. Dla fanów retro będzie czekoladowy tetris. W sobotę będziemy rozbijali czekoladowy automat do gry i wspólnie go jedli.

Strefa Gillette

Gillette przygotowało szeroką gamę atrakcji. Strefa Free2Play oraz quizy i konkursy będą czekały na zapalonych graczy, którzy oprócz nagród rzeczowych będą mogli stoczyć pojedynki 1 na 1 ze znanymi graczami. Odwiedzający będą mogli też skorzystać z darmowych usług barbera, który zadba o ich zarost. Gillette przygotowało również specjalną wystawę, która poprzez prezentację historycznych maszynek, pokazuje jak, dzięki technologii, ewoluowało golenie na przestrzeni ponad stu lat. Każdy mężczyzna, który odwiedzi pawilon numer 5, będzie miał okazję otrzymać maszynkę Mach3 Start zapewniającą komfortowe golenie aż do 15 razy, aby na własnej skórze mógł przekonać się o tym #nadluzszamete.

W strefie Gillette będzie też można spotkać się z jednymi z najbardziej rozpoznawalnych twarzy polskiego świata e-sportu, graczami: ArQuelem, DisStreamem, czy Kubonem oraz Leo - komentatorem gry League of Legends.

ESL - informacje

ESL, będące częścią międzynarodowej grupy medialnej MTG, jest liderem w branży e-sportowej na Świecie. Organizuje największe turnieje online jak również offline w najpopularniejsze gry komputerowe m.in. Intel Extreme Masters, ESL One, krajowe mistrzostwa ESL oraz Starcraft II World Championship Series jak również rozgrywki dla amatorów. Firma oferuje szeroki zakres usług obejmujących obsługę firm z branży gamingowej, event management, reklamę oraz produkcję telewizyjną. Posiadamy biura w Niemczech, Polsce, Francji, Hiszpanii, Chinach, Brazylii, Australii oraz Stanach Zjednoczonych. www.turtle-entertainment.pl

[ Wstecz ]