Organizator: Grupa MTP

Wydarzenia towarzyszące

Podziel się

Przy okazji targów PGA macie możliwość udziału w interesujących imprezach towarzyszących. W tym roku przygotowaliśmy dla Was zupełną nowość - targi Smart Expo.

W ramach biletu na PGA

Game Industry Conference  

Game Industry Conference – znana wcześniej pod nazwą Zjazd Twórców Gier – to największa w Polsce konferencja dotycząca tworzenia gier. Wydarzenie jest adresowane do wszystkich przedstawicieli GameDevu. Jej głównym celem jest zapewnienie przyjaznego środowiska do zawierania kontaktów biznesowych, dyskusji na temat aktualnych trendów oraz wymiany cennych doświadczeń.

 

Nowość - targi Smart Expo

W czasie Poznań Game Arena część pawilonów zostanie poświęcona zupełnie nowej imprezie - targom Smart Expo. To bogata ekspozycja, związana z szeroko rozumianymi nowymi technologiami. Na targach będziesz mógł zwiedzić stoiska poświęcone m. in. technologiom smart home i smart city, rozrywce multimedialnej, gadżetom sportowym i start-upom. 

Imprezy biletowane osobno

Stars4Fans 

Stars4Fans to widowiskowe, dwudniowe wydarzenie, na którym ponad 100 najsłynniejszych gwiazd YouTube spotyka się ze swoimi widzami. Na fanów sław internetu czekają intrygujące wyzwania, występy, cosplay show, konkursy z nagrodami i oczywiście spotkania z ich idolami.