Zostań agentem specjalnym z Big Flat Potato!

Chyba każdy z nas marzył o przygodach tajnego agenta, łamaniu tajnych kodów i podbijaniu świata w eleganckim smokingu. Spyhack ma to wszystko, tylko „bardziej” i „lepiej”. Sprawdźcie czym uraczy Was nowa produkcja krakowskiego studia.

Big Flat Potato to polskie studio gier, które za cel stawia sobie tworzenie gier innowacyjnych i ambitnych. Nie będzie zaskoczeniem, jeśli powiemy, że prywatnie lubią… gry! I placki ziemniaczane ;) Ich wiedza, pasja i doświadczenie pozwalają tworzyć udane tytuły na różne platformy. A produkcję niepoważnych gier traktują śmiertelnie poważnie.

Podczas tegorocznego PGA zaprezentują Spyhack – grę szpiegowską dla lubiących wyzwania.

Agenci, szpiegowanie i hakowanie!

W Spyhack wcielicie się w agenta, który pracuje jako hacker. Jego zadaniem jest przejęcie pełnej kontroli nad otoczeniem. Jako specjalista od IT, będziecie hackować wszystkie napotkane urządzenia, które mogą okazać się pomocne dla agentów w terenie. Będą oni reagować na wszelkie zmiany w otoczeniu i komunikować się z graczem przy pomocy czatu. Gracz musi dostarczać agentom precyzyjne, czytelne i logiczne informacje. W przeciwnym razie nieprawdziwe lub chaotyczne instrukcje mogą doprowadzić do porażki.

news-bog-flat-potato-1.jpg

Czajnik i ksero na Twoje rozkazy

Każde urządzenie w grze może zostać zhackowane i użyte w przydatny sposób. Zaczynając od ksera, przez elektryczny czajnik, a kończąc na sterowniku sieci energetycznej! Gracz może tworzyć wirusy, używać hackerskich programów i poszukiwać backdoorów w systemach komputerowych, by przejąć nad nimi kontrolę. Cała elektronika podłączona do sieci może posłużyć za pomoc dla agentów terenowych, przynętę dla strażników lub jako śmiercionośną broń! Gracz może także zdobywać dodatkowe informacje wywiadowcze, używając systemu kamer w budynkach, na drogach, dronach czy tych noszonych przez agentów

news-bog-flat-potato-2.jpg

Smokingi, podwodne bazy, wystawne przyjęcia, zaawansowane technologie i ciężkie uzbrojenie – Spyhack ma to wszystko, a nawet więcej i będziecie mogli na własnej skórze poczuć emocje towarzyszące pracy agenta podczas PGA 2017.

Wstecz

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact