Zagraj na Xbox One X po raz pierwszy w Polsce na targach Poznań Game Arena 2017!

Microsoft, producent konsoli Xbox, zaprasza na pierwszą w Polsce publiczną prezentację konsoli Xbox One X na targach Poznań Game Arena 2017.

xbox-logo.jpg

Xbox One X - pierwszy raz w Polsce na PGA!

Po niezwykle pozytywnym przyjęciu przez graczy konsoli Xbox One X podczas jej pierwszej prezentacji na targach E3 2017, oraz po jej pierwszych testach w Europie podczas sierpniowego gamesomu w Niemczech, Xbox postawił na dostarczenie polskim fanom atrakcji nieustępujących tym z największych światowych imprez. Firma zaprasza wszystkich graczy na pierwszy w Polsce publiczny pokaz konsoli Xbox One X podczas odbywających się w dniach 6-8 października targów Poznań Game Arena 2017. Specjalnie przygotowana strefa Xbox One X pozwoli na samodzielne wypróbowanie najnowszego urządzenia Xbox jeszcze przed jego premierą, jak również sprawdzenie najpopularniejszych gier w jakości 4K, w tym m.in. Forza Motorsport 7 oraz Assassin’s Creed Origins.

 

xbox-1.jpg

O Xbox One X słów kilka

Najpoteżniejsza i najbardziej zaawansowana konsola do gier na świecie – Xbox One X – trafi do sprzedaży w Polsce równocześnie ze światową premierą, 7 listopada 2017 r. Urządzenie będzie dysponować 40 procent większą mocą obliczeniową, niż jakiekolwiek inne dostępne obecnie urządzenie tego typu, umożliwiając wyświetlanie treści w natywnej jakości obrazu 4K, przy kompatybilnych telewizorach. Dostępne obecnie gry Xbox One będą wyglądać i działać lepiej na Xbox One X, z bogatszymi teksturami, szybszą animacją i skróconym czasem ładowania, nawet na telewizorach w standardzie 1080p. Konsola Xbox One X zaoferuje również odtwarzanie treści wideo w jakości 4K Ultra HD Blu-ray na wbuowanym odtwarzaczu oraz podczas strumieniowania obrazu, wsparcie dla technologii High Dynamic Range (HDR) w grach i filmach wideo oraz dźwięk w standardzie Dolby Atmos. Xbox One X uzupełni ofertę produktową urządzeń z rodziny Xbox – Xbox One S i Xbox One – a wszystkie gry i akcesoria do wcześniejszych modeli będą kompatybilne z nowym urządzeniem.

Więcej informacji na stronie http://www.xbox.com/pl-PL/xbox-one-x.

xbox-4.jpg

Xbox to wiodąca marka rozrywkowa Microsoft, oferująca najlepsze gry na wyłączność i największe przeboje światowych producentów. Flagowa konsola Xbox One X to najpotężniejsze tego typu urządzenie dostępne na rynku, oferujące gry i rozrywkę w prawdziwej jakości 4K. Gry wyglądają świetnie dzięki o 40% większej mocy, niż inne konsole do gier, szybko się ładują i działają bardziej płynnie, nawet na ekranach FullHD. Xbox One X współpracuje zarówno z grami i akcesoriami z rodziny Xbox One, jak i Xbox Live, czyli z najbardziej zaawansowaną siecią gry wieloosobowej, która zapewnia jeszcze więcej wariantów gry. Zachwycający realizm w grach dzięki technologii HDR i jakość wizualna treści rozrywkowych w 4K Ultra HD, nowatorskie technologie Kinect oraz stabilny i bezpieczny tryb gry wieloosobowej sprawiają, że rozrywka jest jeszcze lepsza. Dzięki programowi Xbox Play Anywhere, gry dla konsoli Xbox One są również dostępne na komputery PC z Windows 10. Więcej informacji o marce Xbox można znaleźć na stronie www.xbox.com.

 

xbox-2.jpg

 

xbox-3.jpg

Wstecz

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact