Wirtualne pupile i nieśmiertelne "dotsy" w wykonaniu Best Toilet Games

Best Toilet Games już od kilku lat pilnuje, żeby nie zabrakło nam atrakcji nie tylko w "świątyni dumania". Ich zajmujące gry pochłoną Was do reszty w każdej sytuacji, a podczas PGA poznacie 2 nowości!

Nowy wizerunek i gamingowe premiery

Best Toilet Games szykuje dla Was kilka niespodzianek. Po pierwsze - nowe logo, które w intrygujący, ale bardzo profesjonalny sposób pokazuje, czym zajmuje się to polskie, niezależne studio gier. Po drugie: nowe gry, które nie wymagają sprzętu za wiele tysięcy złotych, a zabiją nudę w każdej sytuacji. Już nie trzeba sięgać w akcie desperacji po etykiety Domestosa ;)

 

My Doggy VR

Opieka nad wirtualnym pupilem jeszcze nigdy nie była tak realna. Zanurz się w świecie wirtualnej rzeczywistości i zaopiekuj się jednym z pięciu szczeniaków.

My Doggy VR to gra, która bawi, ale również uczy - karmienie, mycie oraz sprzątanie po pupilu to jedne z obowiązków stojących przed graczem. Oprócz dbania o potrzeby pieska, gra oferuje również dostęp do wielu gier i zabaw. Bieg kanionem, zbijanie gumowych kaczek czy też lot samolotem, to tylko niektóre atrakcje czekające na Ciebie.

Jeśli jesteś miłośnikiem zwierząt, ta gra z pewnością jest dla Ciebie!

1.jpg

4.jpg

5.jpg


DOTS - połącz je wszystkie!

Dots to odprężająca gra zręcznościowa, która założeniami przypomina znaną z dzieciństwa zabawę „łączenie kropek”.  Zadaniem gracza jest połączenie wszystkich punktów rozmieszczonych na planszy, w celu odkrycia znajdującej się na niej ilustracji.

Rozgrywce towarzyszy spokojna, relaksująca muzyka oraz klimatyczna oprawa graficzna, która idealnie wpasowuje się w niespieszną akcję gry.

Brzmi banalnie? Zapewniamy, że tak nie jest…

dots_2.jpg

dots_4.jpg

dots_6.jpg

Wstecz

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact