Wejdź do gry! Zgarnij bilet na PGA VIP Day!

Bądź wyjątkowym gościem Poznań Game Arena i zdobądź bezpłatne bilety na VIP Day!

Poznań Game Arena VIP Day to specjalnie przygotowany dzień dla mediów i biznesu z premierowymi pokazami sprzętu oraz debatami i panelami branżowymi. VIP DAY to możliwość zagrania bez kolejek w ulubione gry oraz szansa uczestnictwa w przygotowanych spotkania ze specjalistami.

Bądź wyjątkowym gościem Poznań Game Arena i zdobądź bezpłatne bilety na VIP Day. Zapraszamy również do zakupu biletów na VIP Day za 100zł za pośrednictwem Ticketpro.

Mamy dla Was do wygrania 30 wejściówek na Poznań Game Arena VIP Day. Jak je zdobyć? Nic prostszego!

1. Promuj oficjalny profil PGA na Facebooku wśród Twoich znajomych.

2. Zbieraj razem z nami Fanów.

3. Bądź uważny i sprawdzaj nasz profil :)

Gdy nasz profil osiągnie liczbę 7 tysięcy fanów, poinformujemy Was o tym w osobnym wpisie. Pierwsze 7 osób, które skomentuje go „Gratulacje @Poznań Game Arena” otrzyma zaproszenie VIP!

Gdy nasz profil osiągnie liczbę 8 tysięcy fanów, poinformujemy Was o tym we wpisie na naszej tablicy. Pierwsze 8 osób, które skomentuje go „Więcej @Poznań Game Arena” otrzyma zaproszenie VIP.

Gdy nasz profil osiągnie liczbę 9 tysięcy fanów, poinformujemy Was o tym na naszym fanpejdżu. Pierwsze 9 osób, które skomentuje naszą informację „Gratulacje @Poznań Game Arena” otrzyma zaproszenie VIP.

No i na sam koniec, gdy na Facebooku będzie nas już 10 tysięcy, wtedy odbędzie się finałowa rozgrywka. Pierwsze 10 osób, które skomentuje nasz wpis „Chcemy @Poznań Game Arena” otrzyma również zaproszenie VIP. Warto promować PGA :)

UWAGA: Każdy uczestnik konkursu tylko raz może wygrać zaproszenie VIP.

Bądź wyjątkowy i zdobądź zaproszenia na Poznań Game Arena. Widzimy się w październiku!

Wstecz