Trust Gaming podczas PGA 2017 – pierwszy polski pokaz nowego sprzętu dla graczy

W halach wystawienniczych Międzynarodowych Targów Poznańskich zaprezentowany zostanie najnowszy sprzęt gamingowy holenderskiego producenta Trust Gaming, a na zwiedzających czekać będą także znani goście oraz liczne turnieje z nagrodami.

Premiera gamingowego sprzętu

Na stoisku Trust Gaming, znajdującym się w strefie Media Markt, zaprezentowany zostanie najnowszy sprzęt gamingowy stworzony z myślą o wymagających graczach. Swoją premierę będą miały gamingowe, wibrujące słuchawki – Creon i Dion oraz dwie klawiatury – mechaniczna Cada i hybrydowa Thura. Holenderski producent, projektując nowe słuchawki i klawiatury, wziął pod uwagę potrzeby amatorów, jak i profesjonalnych zawodników, których na co dzień wspiera, w tym m.in. graczy Unicorns of Love czy Epsilon eSports.

trustgaming-1a.jpg

Wizyta znanych gości

Trust Gaming odwiedzą znane osobistości ze świata polskiego gamingu i e-sportu. Jedną z nich będzie Paweł „Leh” Lehmann, popularny YouTuber i livestreamer na platformie Twitch.tv. Gratką dla fanów Leha będzie możliwość zdobycia limitowanej wersji jego autorskiej koszulki. Ponadto, uczestnicy targów spróbują swoich sił w Counter-Strike: Global Offensive z żeńską drużyną Delusion Team Female oraz Jakubem "Ptyś" Henke, celebrytą z popularnego programu Warsaw Shore. „Ptyś” przyjedzie do Poznania wraz z członkami swojego zespołu CS:GO – Ekipa Ptycha. Stoisko odwiedzą również gracze FIFA i Hearthstone z polskiej organizacji Alsen Team wspieranej przez Trust Gaming, w tym m.in. oficjalny Mistrz Polski FIFA 17 Ultimate Team – Miłosz „milosz93″ Bogdanowski.

trustgaming-2a.jpg

Turnieje z nagrodami

Na gości odwiedzających stoisko holenderskiego producenta w hali nr 7, czekać będą liczne atrakcje i konkursy na scenie, w których do wygrania będzie sprzęt i gadżety przygotowane przez Trust Gaming. Dodatkowo, zorganizowana zostanie prelekcja dotycząca Gaming House’u w Lesznie, który prowadzi Farm2Play. Zorganizowany zostanie także turniej w CS:GO, w którym główną nagrodą będzie weekendowy, darmowy pobyt w Gaming House w Lesznie dla całego zespołu.

 

O Trust:

Marka Trust International istnieje na rynku od 1983 roku i jest aktywnym, globalnym producentem wysokiej jakości akcesoriów i sprzętu komputerowego oraz elektronicznego. Firma działa na skalę międzynarodową w Europie, na Bliskim Wschodzie, w Afryce i Ameryce Łacińskiej. Obecnie marka Trust posiada w swojej sprzedaży cztery różne linie artykułów: Trust, Trust Gaming, Trust Urban oraz Trust SmartHome. Firma oferuje takie produkty jak: myszki, klawiatury, głośniki, słuchawki, mikrofony, kamerki internetowe, tablety, ładowarki, różnego rodzaju kable czy systemy alarmowe.

Wstecz

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact