Tekken 7 – Ready? Fight!

Od pierwszych edycji, każda Poznańska Arena Gier urozmaicona jest o strefę Tekken’a, w której odbywają się coroczne turnieje. I w tym roku mamy zaszczyt zaprosić Was do wspólnej zabawy w strefie Tekken 7 by Artur Wleklik!

Tekken to jedna z najpopularniejszych serii gier z kategorii Fighting Games. Najnowsza odsłona Króla Żelaznej Pięści zaskakuje fanów nie tylko innowacjami w systemie walki i nowoczesną grafiką, lecz przede wszystkim nastawieniem promującym e-sportowe rozgrywki najwyższych lotów.

Turniej Główny odbędzie się w sobotę (7.10.2017). Start przewidziany jest na godzinę 12:00. Sama strefa urozmaicona będzie również o turnieje poboczne, które odbywać się będą w sobotę i niedziele.

 

Impreza Główna:

Turniej Tekken 7: Fated Retribution z nagrodami!

Formularz zgłoszeniowy: www.bit.ly/furmalarz-tekken7-pga2017

Więcej informacji o turnieju na: https://www.facebook.com/events/1464756203577502

Termin: sobota 7 października

Koniec zapisów: 11:30

Start Turnieju: 12:00

 

Impreza Poboczna:

Turniej „Become The Pro” Tekken 7: Fated Retribution

Turniej „Become The Pro” to część eventu przygotowana specjalnie dla wszystkich tych, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z grą Tekken 7. Każdy gracz, który nie przejdzie pierwszego etapu turnieju głównego (Etapu I- Etapu grupowego) będzie miał szansę wziąć udział w turnieju pobocznym.

 

Stanowiska FREEPLAY

Stanowiska dla wszystkich zainteresowanych zapoznaniem się z tytułem Tekken 7 oraz dla tych, którzy mają ochotę „powalczyć” ze znajomymi i sprawdzić się w tej jednej z najbardziej popularnych serii bijatyk.

Wstecz

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact