Techland zaprasza na premierowe pokazy gier i turnieje!

Turniej z mistrzostw Polski w piłkarskiej grze firmy Konami - PES 2018 PGA Cup i przedpremierowe pokazy Pure Farming 2018 to tylko kilka z atrakcji wydawnictwa Techland na tegorocznym PGA!

Pure Farming 2018

Symulator farmy Wydawnictwa Techland – pojawi się na rynku w pierwszym kwartale przyszłego roku. Gra w wersji na PC, PlayStation 4 oraz Xbox One dostępna będzie od 13 marca, ale zamówienia przedpremierowe są już dostępne.

Pure Farming 2018 to nie tylko odmienne mapy, nadające rozgrywce zróżnicowania. To również licencjonowane maszyny takich marek jak Lindner i Gomselmash dostępne w wybranych punktach sprzedaży.

Hodowla zwierząt, sadownictwo, szklarnictwo, uprawa polowa, produkcja biomasy, warsztaty i wiele więcej możliwości dostaniecie w 3 różnych trybach pry, przeznaczonych dla graczy o odmiennym podejściu do grania.

Podczas PGA poznacie 4 wyjątkowe gospodarstwa z charakterystycznymi dla określonych regionów roślinami i specjalistycznymi maszynami. Tylko na stanowisku Techland!

Turniejowo!

W niedzielę będzie rozgrywany turniej z mistrzostw Polski w w piłkarskiej grze firmy Konami - PES 2018 PGA Cup, a w piątek i sobotę gra będzie dostępna dla wszystkich zwiedzających.

Pro Evolution Soccer 2018 to najnowsza odsłona piłkarskiej symulacji firmy Konami. Gra jest dostępna na konsole obecnej i poprzedniej generacji oraz na komputery PC.

Sercem gry pozostała realistyczna rozgrywka, której płynność w tegorocznej edycji uległa dodatkowo poprawie. Mecze rozgrywane są w bardziej realistycznym tempie, a nowy system strategicznego dryblingu daje jeszcze większą kontrolę nad zawodnikiem w zwarciu i umożliwia kontekstową osłonę piłki. Konami zaimplementowało również system REAL Touch+, dzięki któremu animacja przyjęcia piłki zależy od części ciała (przyjęcie na klatkę piersiową, głową lub nogą), a także wysokości oraz prędkości „futbolówki”.

 

O Techland

Wydawnictwo Techland rozpoczęło swoją działalność pod koniec lat 90-tych. Od momentu powstania konsekwentnie umacniają swoją pozycję w branży. Oprócz gier i programów wyprodukowanych w Techlandzie, wydają w Polsce również ciekawe pozycje innych producentów, polskich i zagranicznych. Od początku działalności dostarczają wysokiej jakości, często najlepsze w swoich kategoriach, gry i programy. Ich najbardziej znane serie gier to: Dobra Gra, Stalowa Seria, Klasyka Symulatorów, Niesamowite Maszyny, a także premierowe wydania gier, cieszą się ogromnym powodzeniem na polskim rynku i zapewniają wysoką jakość rozrywki.

Koniecznie odwiedźcie stoisko wydawnictwa Techland i poczujcie turniejowe emocje!

Wstecz

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact