Sobota na PGA - turniejowo!

Dzisiaj o 9.00 kolejki były niemal kilometrowe, ale już o 9.20 wszyscy dotarli na teren Poznań Game Areny, gdzie czeka na zwiedzających tysiące atrakcji! Poznaj sobotni plan jazdy.

Sobota na Poznań Game Arena, to dzień od zawsze najliczniej odwiedzany. Nic dziwnego! To dzisiaj rozpoczyna się większość rozgrywek do najważniejszych turniejów, w których wartość nagród przekracza grubo ponad 100 000 zł!

Ogromnie ważnym wydarzeniem na scenie polskiego eSportu jest Puchar Polski Cybersport, którego finały odbędą się właśnie na PGA. Dzisiaj o tytuł najlepszych zawalczą drużyny w turnieju CS:GO:

10:40 półfinał #1 | OFF-MODE Black vs tomorrow.gg

14:00 półfinał #2 | PRIDE vs. Venatores

17:20 WIELKI FINAŁ

ppc-1.png

A w pawilonie 7A w godzinach 10-16.00 na stoisku ASUSa odbędą się otwarte kwalifikacje offline turnieju Republic Of Gamers -  Join The Republic Community Challenge. Każdy ma szansę spróbować swoich sił, wygrać miejsce w drużynie i reprezentować Polskę podczas finałów w Szwecji. Selekcjonerem, a zarówno kapitanem drużyny będzie zeszłoroczny zwycięzca ROG JTR CC, Piotr "izak" Skowyrski!

rog-1.jpg

Dodatkowo zwiedzający będą mogli wziąć udział w ekscytujących turniejach z nagrodami w Tekken 7, Forza Motorsport 7, Project Cars, Hearthstone, League of Legends, Overwatch, FIFA 2018, PES 2018 i wiele innych!

mg_8156.jpg

Premiery, premiery, premiery!

Super Mario Odyssey, Mario Kart 8 Deluxe, SKYRIM i Arms na Nintendo Switch, Assassin's Creed Origins oraz Forza Motorsport 7 na Xbox One X, Escape from Tarkov, Frostpunk, Gwint, Warhammer II Total War i ponad 150 polskich produkcji. To tylko mały fragment premier, które będzie można zobaczyć jeszcze tylko dzisiaj i jutro na Poznań Game Arena 2017. Zwiedzający w każdą z tych gier mogą zagrać na jednym z ponad 1500 stanowisk do gry. W systemie Free2Play dostępne są najlepsze komputery PC, mocarne laptopy gamingowe, konsole, urządzenia mobilne, symulatory oraz sprzęt VR/AR.

mg_8140.jpg

Cosplay

W strefie PGA&MODECOM Cosplay Arena odbywać będą się warsztaty tworzenia strojów cosplayerskich i warsztaty gry scenicznej, a na stoisku studia fotograficznego DIVBOR Foto Studio każdy cosplayer będzie mógł zrobić sobie za darmo profesjonalne zdjęcie!

Zobacz program Areny Cosplay TUTAJ

dsc_5317_15072944236_zt3nr.jpg

Gwiazdy gamingu

Dzisiaj każdy będzie mógł spotkać się ze swoimi idolami: streamerami, YouTuberami, eSportowcami, game developerami. Wśród plejady gwiazd będzie Izak, Jankos, Stuu, JDabrowsky, czy Gimper. W pawilonie 6 startuje także wydarzenie towarzyszące – największy w Polsce meet-up z YouTuberami Stars4Fans.

Program Stars4Fans zobaczysz TUTAJ

20171006_141923_1507_vcpsq.jpg

Na scenach gorąco!

Dzisiaj na scenie głównej Twitch w pawilonie 6A odbędzie się pokaz wiedźmińskiej gry GWINT od CD Project Red, a na małej scenie w pawilonie 5A m.in. Frostpunk od 11 bit studios, The Chronicles of Nyanya od fat Dog Games, czy We. The Revolution od Klabater. Poza tym w pawilonie 5A warto zapoznać się ze wszystkimi ponad 150 produkcjami indie games!

Program sceny głównej Twitch do pobrania TUTAJ

Program małej sceny do pobrania TUTAJ

mg_8208.jpg

Targowo

Dla łowców okazji Poznań Game Arena to głównie możliwość zdobycia sprzętu i akcesoriów dla graczy taniej niż w sklepach lub dostanie produktów w sklepach w ogóle niedostępnych. Natomiast na wielkim GIERMASZu od CDP.pl każdy znajdzie najlepsze dla siebie tytuły już o 5 zł!

dsc_5332_15072944464_fymal.jpg

Chcesz dołączyć do nas? Bilety na dzisiaj nadal dostępne są w kasach na terenie targów, a bilety na niedzielę nadal można kupić online na www.tixer.pl i www.ticketpro.pl

Poznań Game Arena - #GramyGrubo!

Wstecz

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact