Przeżyjcie najmroczniejsze czasy XX wieku ze studiem Paintbucket Games

Through the Darkest of Times to gra strategiczna, w której poprowadzicie członków grupy oporu w czasach III Rzeszy w Berlinie. Cel – działać mądrze, kryć się, przeżyć.

Through the Darkest of Times rozgrywa się od czasu zajęcia władzy przez Hitlera w 1933, do jego kapitulacji w 1945 roku. Waszym zadaniem będzie planowanie i rozgrywanie działań ruchu oporu, dramatyczna walka o wysokie morale członków grupy i środki potrzebne do walki, a jednocześnie ucieczka przed gestapo.

darkest-1.jpg

Fabuła podąża za rzeczywistą historyczną linią czasu i wpływa na to, co dzieje się z Waszą grupą. Postacie możecie tworzyć na wszystkich etapach rozgrywki i będą one się różnić charakterem, umiejętnościami i poglądami. Wcielając się w lidera będziecie walczyć z reżimem, zdobywać serca i umysły ludzi i prowadzić grupę oporu przez najmroczniejsze czasy XX wieku.

darkest-2.jpg

O Paintbucket Games

Ci deweloperzy gier typu AAA spotkali się w YAGER, tworząc Spec Ops The Line. Pracowali między innymi nad Dead Island 2, Dreadnought, Albion Online, Drakensang, czy Desperados 2. Joerg Friedrich jest grafikiem i programistą, a Sebastian Schulz zajmuje się projektowaniem artystycznym.

 

darkets-3.jpg

Spotkajcie się z nimi na ich stoisku i poznajcie Through the Darkest of Times.

Wstecz

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact