Powodzenia pilocie! W Interkosmosie będzie Ci potrzebne...

Ovid Works to warszawskie studio tworzące zabawne, bogate w fabułę i wciągające gry na PC, konsole i VR. Ich pasją jest zapewnienie graczom emocjonującej rozgrywki w każdym momencie gry. Taki właśnie jest Interkosmos!

Kosmiczna przygoda VR

Interkosmos oczarowuje grafiką w pełni interaktywnej i realistycznie wyglądającej przestrzeni kosmicznej. W grze będziecie mogli zostać astronautą, który doświadczy mnóstwo zabawnych, ale i niebezpiecznych przygód.

interkosmos-1.jpg

Interkosmos stworzony jest w Unreal Engine 4 i jest obecnie dostępny dla HCT Vive i Oculus Rift w wersji Steam za 4,99 Euro.

W grze czeka na Was komediowa historia pełna zwrotów akcji, międzynarodowych intryg i ziekawych absurdów. Statek kosmiczny, który przyjdzie Wam obsługiwać, jest w pełni interaktywną kapsułą inspirowaną technologią kosmiczną lat 70., gdzie każdy przełącznik, czy wskaźnik mogą mieć znaczenie dla Waszego przetrwania.

 

interkosmos-3.jpg

Tajemnice, sekrety, ciekawostki

Podczas PGA będziecie mogli przetestować Interkosmos w wirtualnej rzeczywistości oraz zobaczyć… super-sekretny filmik z nowej gry Ovid Works – Metamorphosis – tworzonej na podstawie opowieści Franza Kafki!

Wstecz

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact