Pokaz wiedźmińskiej gry GWINT na PGA!

Tysiące maili, wpisów na forach i Facebooku oraz wiele fanowskich wersji znanej z Wiedźmina 3 karcianej gry Gwint sprawiły, że twórcy tej kultowej produkcji nie mieli wyboru i musieli stworzyć oficjalną wersję. A teraz pokażą ją podczas PGA!

Jasny gwint!

CD PROJEKT RED, twórcy serii gier o Wiedźminie, po olbrzymim zainteresowaniu karcianką występującą w trzeciej części tej gry, pokazał światu odsłonę samodzielnej produkcji GWINT: Wiedźmińska Gra Karciana.

Ten zabieg okazał się strzałem w dziesiątkę i wkrótce potem CD PROJETKT RED zaprezentował Wojnę Krwi, kampanię fabularną gry GWINT, oraz zapowiedział początek oficjalnej serii rozgrywek esportowych Wiedźmińskiej Gry Karcianej — GWENT Masters.

Pokazy gry na PGA

GWINT – sieciowa gra w uniwersum Geralta z Rivii – to najnowsza produkcja CD PROJEKT na komputery PC oraz konsole Xbox One i PlayStation 4, która zostanie zaprezentowana także na Poznań Game Arena. W sobotę 7 października w godzinach 12-13.00 i w niedzielę 8 października 10-11.00, wszyscy zwiedzający targi gier i rozrywki multimedialnej PGA, będą mogli na scenie głównej TWITCH zapoznać się z tym fantastycznym tytułem. To trzeba zobaczyć!

Wstecz

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact