Petsbury – symulator schroniska dla zwierząt – graj i pomagaj!

W Petsbury wcielicie się w kierownika schroniska dla zwierzaków. Każdy gracz musi zmierzyć się z wieloma zadaniami, które czekają go w trakcie rozgrywki i przyjąć strategię, która pozwoli mu na rozbudowę schroniska w taki sposób, aby mogło ono przyjmować jak najwięcej potrzebujących zwierzaków.

Petsbury oferuje wszystko to, za co gracze kochają symulatory. Możesz szukać bezdomnych zwierzaków, opiekować się nimi i znaleźć im nowych, kochających właścicieli. Rozbuduj swoje schronisko, by przyjmować jak najwięcej zwierząt potrzebujących pomocy. Zbieraj złoto i materiały budowlane, by stawiać nowe pomieszczenia dla nich. Stwórz miejsce, w którym każdy zwierzak będzie szczęśliwy.

gamory-1.jpg

Petsbury to gra skierowana do młodszych graczy, która nie tylko uczy pozytywnych zachowań i ma na celu uwrażliwienie graczy na temat porzuceń zwierząt, ale również zawiera w sobie szlachetną ideę. Część dochodów z gry przekazywana jest na schroniska dla zwierząt i współpracę z Fundacją Karmimy Psiaki z Krakowa.

Uwielbiasz zwierzęta? Martwi cię los porzuconych i bezdomnych psów i kotów? Koniecznie musisz sprawdzić produkcję katowickiego studia Garmory podczas PGA 2017.

Wstecz

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact