Operator sieci komórkowej Play już po raz trzeci partnerem PGA

W strefie Play na fanów gamingu i esportu czeka wiele różnych atrakcji, nagród i gadżetów. Czas zacząć odliczanie!

Po raz kolejny oficjalnym partnerem imprezy będzie operator sieci komórkowej Play, który ponownie otworzy specjalną strefę, w której wszyscy goście będą mogli skorzystać z atrakcji, skupiających się wokół gamingu, esportu oraz nowych technologii.

W Strefie Gamingu znajdą się profesjonalne stanowiska komputerowe oraz konsolowe, na których będzie można zagrać w najpopularniejsze tytuły – Fortnite, Counter Strike: Global Offensive, League of Legends i Forza Horizon 4. Rozgrywki będą prowadzone w trybach 5vs5, a także 1vs1 na wysokości, na specjalnym podnośniku w strefie Wyższy Level Gamingu. Najwięksi maniacy mobilnej rozrywki będą mogli zagrać na gamingowym smartfonie – Razer Phone.

play_www2.jpg

Dla wszystkich graczy i fanów nowych technologii Play wspólnie z marką Razer przygotował sklep oraz showroom, w którym będzie można kupić lub przetestować różne modele słuchawek, myszek, podkładek, padów i klawiatur.

Jedną z najbardziej oczekiwanych przez fanów atrakcji będą spotkania z gamerami w Strefie Meet-up. Podczas PGA 2018 w Strefie Play pojawią się największe gwiazdy YouTube’a – Izak, Rezi, Blowek, Kaiko, JDabrowsky, Leh, Jcob, Disowskyy i MKRR3. Dla wszystkich tych, którzy nie będą mogli osobiście pojawić się na PGA prowadzone będą relacje na żywo w kanałach social media sieci Play: Instagramie oraz Facebooku.

play_www3.jpg

W strefie znajdziecie również ładowarnię oraz strefa chillout, w której będzie można odpocząć, podładować swojego smartfona i udostępnić zdjęcie lub film ze Strefy – co oprócz udziału w konkursach i quizach, umożliwia zdobycie jednej z wielu atrakcyjnych nagród i tysięcy gadżetów.

play_www4.jpg

Do zobaczenia #GamersGonnaPlay

Wstecz