Oficjalne premiery foteli AKRacing podczas PGA 2017

W tym roku firma AKRacing po raz pierwszy zagości na Poznań Game Arena z własnym stoiskiem. Goście imprezy będą mieli okazję poznać różnice między poszczególnymi produktami, przetestować fotele, a także uzyskać ciekawe rabaty na ich zakup. Na stoisku AKRacing nie zabraknie nowości produktowych.

Podczas Poznań Game Arena 2017 po raz pierwszy w Polsce zaprezentowane zostaną na żywo dwie zupełnie nowe kolekcje foteli dla graczy marki AKRacing. W ten sposób swoją premierę świętować będą serie Meraki oraz Solitude. Produkty z nowych kolekcji nie tylko będzie można zobaczyć w akcji, ale jednocześnie przetestować. Szczegółowo omówiony zostanie proces produkcji foteli oraz ich specyfikacja techniczna. Obie premierowe serie zostały w całości zaprojektowane od nowa, a swoją budową i kształtami wyraźnie różnią się od wcześniejszych kolekcji AKRacing. Dużo miejsca poświęcone zostanie nowatorskim patentom technicznym, które po raz pierwszy znalazły zastosowanie w fotelach AKRacing Meraki i Solitude.

akracing-1.jpg

Prezentacja zorganizowana z okazji Poznań Game Arena 2017 będzie doskonałą okazją, aby porównać ze sobą wszystkie dostępne modele foteli. Jako, że produkty AKRacing nie są dostępne w sklepach stacjonarnych, wizyta na PGA 2017 jest niepowtarzalną szansą, aby poznać je z bliska i naocznie przekonać się o ich walorach użytkowych. Na stanowisku AKRacing w trakcie całych targów będzie można zdobyć kody rabatowe, które umożliwią zakup foteli w znacznie obniżonych cenach. Wykwalifikowani pracownicy będą pokazywać gościom, w jaki sposób optymalnie wybrać fotel komputerowy dla konkretnej budowy ciała. Profesjonaliści wybiorą dla was produkty, które najlepiej będą odpowiadały waszemu rozmiarowi, co w przypadku foteli dla graczy ma kolosalne znaczenie.

akracing-2.jpg

Firma AKRacing nie zdradza jeszcze wszystkich szczegółów swojej prezentacji. Dla odwiedzających przygotowane zostaną dodatkowe niespodzianki. Skorzystajcie z niepowtarzalnej okazji – w ciągu jednego dnia podczas Poznań Game Arena będziecie mogli w nieograniczonym zakresie przetestować każdy dostępny model foteli AKRacing.

Wstecz

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact