ODPALAMY SPRZEDAŻ BILETÓW NA PGA 2018!!!

Rozpoczynamy sprzedaż biletów na tegoroczną edycję Poznań Game Arena. Największe targi gier komputerowych w Polsce już 12-14 października 2018r! Kup bilet już dziś!

22 czerwca to dla wielu z Was zakończenie roku szkolnego i rozpoczęcie upragnionych wakacji. Chcemy Wam jeszcze bardziej umilić ten dzień i odpalamy sprzedaż na tegoroczną edycję Poznań Game Arena!

Już 12-14 października widzimy się na największych targach gier komputerowych i multimedialnych w Polsce. Jak co roku szykujemy dla Was mnóstwo niespodzianek i atrakcji. Stopniowo będziemy uchylać rąbka tajemnicy, ale szykujemy prawdziwą petardę! Dlatego nie może Cię tam zabraknąć! Przedpremierowe pokazy gier, najnowsze akcesoria, hardware, e-sport, konkursy Cosplay, panele dyskusyjne, spotkania Stars4Fans,możliwość porozmawiania z twórcami gier światowego formatu to tylko część tego co czeka Was na Międzynarodowych Targach Poznańskich!

Pamiętajcie, że wcześniejszy zakup biletów daje gwarancję wstępu na imprezę, szybsze wejście przez szybkie bramki oraz lepszą cenę. Nie czekaj! Zrób sobie prezent i bądź częścią tej niesamowitej imprezy! Więcej info wkrótce! Bądźcie czujni! Śledźcie nasz profil na Facebooku, Instagramie i wbijajcie na stronę! Stopniowo będziemy odkrywać przed Wami karty! Nie możecie się doczekać? My również! Do zobaczenia!

KUP BILET:

button_bilety_motor_show.png

Wstecz