Non Stop i PGA 2017 – pysznie się składa!

Gracze lubią paczki. Znajdźki, bundle, box’y. A teraz dzięki naszemu nowemu partnerowi, do tego zestawu dojdą sprytne paki gamingowych przekąsek. Żegnajcie nudne chipsy!

Czy wiecie jakie smaki przekąsek gracze lubią najbardziej? Marka chrupek Non Stop zbadała ten temat i wyszło, że gamerzy najchętniej sięgają po chrupki paprykowe i fromage. I to właśnie takie smaki będzie miał ich nowy produkt, który ucieszy wszystkich miłośników podjadania w czasie gry. Non Stop Gaming to pierwsze w Polsce przekąski stworzone specjalnie dla graczy. Mają fajne opakowanie, jeszcze ciekawszy kształt no i super smak. Gwarantujemy, że po otwarciu paczki zlecą się znajomi z pytaniami „ooo… w co grasz?” ;)

Przetestuj to na PGA!

Podczas PGA 2017 będziecie mogli sami ocenić jak bardzo do gustu przypadną Wam chrupki Non Stop Gaming. Od razu przetestujecie jak sprawdzają się podczas grania na jednym z tysiąca naszych wypasionych stanowisk. Jak sami widzicie – Non Stop i PGA do partnerstwo idealne!

Rezi na straży dobrego smaku

Prócz imprezowej wyżerki, Non Stop planuje także spotkania z Rezim – dobrze znanym Wam YouTuberem gamingowym. W sobotę i niedzielę o 13.00 będziecie mogli przybić mu piątkę zajadając kukurydziane chrupki Non Stop Gaming o smaku fromage i papryki. Jednym słowem: będzie się działo!

Wstecz

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact