Niedziela na PGA 2017 pełna atrakcji!

Finały Pucharu Polski Cybersport w LoL, widowiskowy finał konkursu PGA&MODECOM Cosplay Show, mecz finałowy ASUS ROG z udziałem Izaako Boars, pokazy wiedźmińskiej gry GWINT, turnieje laser tag, promocyjne oferty gier i sprzętu i setki innych punktów programu już czeka na zwiedzających!

Choć to ostatni dzień największych w Polsce targów gier i rozrywki multimedialnej Poznań Game Arena, to będzie on równie widowiskowy, ekscytujący i niesamowity jak dni poprzednie.

Gramy na 150%!

Z 1000 przewidywanych stanowisk do gry na terenie pojawiło się ich 1500! Wydajne komputery PC, potężne laptopy gamingowe, konsole, symulatory, sprzęt do VR, AR i MR oraz sprzęt mobilny. Zwiedzający mogą na nich pograć w klasyczne gry turniejowe: CS:GO, LoL, Overwatch, Hearthstone, ale też w tytuły premierowe jak Super Mario Odyssey, Mario Kart 8 Deluxe, SKYRIM i Arms na Nintendo Switch, Assassin's Creed Origins oraz Forza Motorsport 7 na Xbox One X, Escape from Tarkov, Frostpunk, Gwint, Warhammer II Total War.

gracze-2.jpg

Wielki konkurs PGA&MODECOM Cosplay Show 2017

Dzisiaj o godzinie 12.00 na scenie głównej Twitch w pawilonie nr 6A odbędzie się finał wielkiego konkursu organizowanego przez PGA przy współpracy z firmą MODECOM. Ambasadorką konkursu została Shappi i dzięki niej na scenie wystąpi w swoich pokazach 30 najlepszych cosplayerów z całej Polski. Występy będzie oceniać jury złożone z zeszłorocznej zwyciężczyni tego konkursu – Nony, znanej na cosplayerskiej scenie międzynarodowej Madlenci i Miko - przedstawicielka MODECOM, również cosplayerka. Będzie barwnie i spektakularnie!

cosplay-1.jpg

eSportowe rozgrywki

Dzisiaj odbędą się wyczekiwane przez miłośników wirtualnego sportu finały mistrzostw o Puchar Polski Cybersport w League of Legends:

10:40 półfinał #1 | Illuminar Gaming vs. Team DPD

13:10 półfinał #2 | Pompa Team vs. Maestro Burgery

15:50 WIELKI FINAŁ

Między godziną 12-14 odbędzie się na stoisku ASUSa mecz finałowy wyselekcjonowanych graczy z udziałem Izaako Boars. Nastąpi też ogłoszenie składu finałowej drużyny reprezentującej Polskę, która wspólnie z Izakiem, przygotowywać się będzie na bootcampie do powtórzenia zeszłorocznego sukcesu Polaków podczas finałów w Szwecji.

ppc-1.jpg

Gracze – społeczność jak żadna inna

Atrakcji na PGA będzie bez liku dla małych, większych i nawet tych, co pamiętają czasy bez komputerów. Jednak to sami uczestnicy budują największe emocje. Nowe przyjaźnie, partyzanckie drużyny do erozgrywek, radość podczas zjazdów gildii, klanów i teamów gamingowych pokazuje, jak wielką i pełną pozytywnej energii społecznością są gracze. Planowane 80 tys. uczestników tegorocznej edycji Poznań Game Arena to doskonały przykład świetnie zgranego środowiska pasjonatów. #GramyGrubo!

gracze-3.jpg

Poznań Game Arena dnia 8.10.2017 będzie świętować niedzielny dzień do godziny 18.00

Wstecz

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact