Neuroshima w nowej odłosnie - poznajcie Scampera!

Fabularna rozgrywka Scampera ani myśli cackać się z graczami. Nie zabraknie jednak też walki opartej na mechanice Neuroshimy - znanego RPGa. Dajcie się wciągnąć w świat stworzony przez Star Socks Team!

Star Socks Team to grupa zapaleńców, która zaczynała jako koło naukowe na Politechnice Śląskiej. Korzystając głównie z programów Open Source i Freeware pokazuje, że tworzyć świetne gry można zawsze. Wystarczy pasja, chęci i wytrwałość. Gra, którą zaprezentują podczas PGA 2017 będzie pokazowym numerem ich umiejętności.

Cywilizacja pełna zagrożeń

Miejsce, w którym się znajdziecie to kolonia na odległej planecie. Jest ona bardzo nowoczesna, jednak niewiele z osiągnięć cywilizacji dociera do Slumsów, a to właśnie tu gracz będzie musiał walczyć o przetrwanie. W rezultacie łatwiej będzie mu o mikroprocesor niż o kawałek pożywienia.

scamper_star_socks_1.jpg

Wcielicie się w młodą dziewczynę, która już od początku zostaje niemal sama z wielkim kłopotem. Zmuszona jest do ucieczki przed mafią rządzącą kolonią. Jedyną drogą jest zatem wydostać się poza planetę. To zadanie nie będzie łatwe, a wykonanie go będzie wymagało bratania się z jedną, a nawet kilkoma skrajnie różnymi frakcjami. Każda z nich będzie za pomoc żądała przysług, a będą one z pewnością warte tyle co życie dla młodej bohaterki.

scamper_star_socks_2.jpg

System rozwoju postaci w założeniu nie jest liniowym. Gracz za otrzymane punkty doświadczenia może wykupić dowolne umiejętności. Te z kolei pomogą mu w osiąganiu celu w jego ulubionym stylu.

scamper_star_socks_3.jpg

Gra nawiązuje do najlepszych tradycji klasyki RPG. Pełna jest nietuzinkowej fabuły podpartej realizacją systemu Neuroshima w przestrzeni wirtualnej. Dlatego koniecznie musicie spróbować tej nowej odsłony klasyki gatunku już w października na PGA, na stoisku Star Socks Team!


Wstecz

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact