MSI podczas PGA 2017 – polska premiera najnowszej płyty głównej, znani goście i liczne atrakcje

MSI, wiodący na świecie producent gamingowego sprzętu komputerowego, przygotował dla Was doskonałe atrakcje. Tego nie można przegapić!

W halach wystawienniczych Międzynarodowych Targów Poznańskich, w dniach 6-8 października, odbędzie się polska premiera nowej, gamingowej płyty głównej stworzonej z myślą o procesorach Intel Coffee Lake. Dodatkowo, na stoisku tajwańskiego producenta w hali nr 7A, pojawi się Patryk „Rojo” Rojewski oraz liczne atrakcje, w tym m.in. turnieje w CS:GO i PUBG, quizy oraz konkurs cosplay.

msi-1.png

Gamingowe nowości

Podczas tegorocznej edycji PGA, MSI planuje pokaz najnowszego sprzętu marki, skoncentrowanego na spełnieniu oczekiwań wobec nawet najbardziej wymagających graczy. Maksymalnie wydajne laptopy MSI GT75VR oraz MSI GE63/73VR Raider są efektem prac inżynierów MSI, którzy połączyli najnowsze technologie i sprawdzone rozwiązania docenione przez dziesiątki tysięcy graczy na całym świecie. Na stoisku pojawią się także monitory z gamingowej serii MSI Optix, które charakteryzują się częstotliwością odświeżania 144Hz i czasem reakcji na poziomie 4ms.

msi-2.png

Red Dragon Coffee

Na terenie MTP podczas Poznań Game Arena 2017 po raz pierwszy w Polsce odbędą się pokazy komputera zbudowanego na bazie płyty głównej z nowym chipsetem Intela. Platforma skonstruowana przez MSI wykorzystuje najnowsze, 6-rdzeniowe procesory 8 generacji stworzone przez firmę Intel – Coffee Lake. Odwiedzający targi będą mogli przyjrzeć się także innym produktom producenta. MSI zaprezentuje graczom m.in.: myszki MSI Clutch GM70 i GM60, słuchawki MSI GH70 oraz kartę graficzną MSI GeForce GTX 1080 Ti Lightning.

msi-3.png

Popularni goście

Nowości sprzętowe to niejedyne atrakcje zaplanowane przez MSI dla osób, które 6-8 października odwiedzą hale wystawiennicze przy ul. Głogowskiej 14 w Poznaniu. Na stanowisku tajwańskiego producenta pojawi się Patryk „Rojo” Rojewski, popularny polski YouTuber. Odpowie on na pytania uczestników imprezy podczas zaplanowanego Q&A oraz zaprezentuje swój nowy, tajemniczy projekt skierowany do młodych e-sportowców. Dodatkowo, „Rojo” weźmie udział w konkursie Tabu i „Rojo Challenge” oraz zagra z innymi YouTuberami w najnowszą odsłonę gry Tekken. Na największych fanów Rojewskiego czeka nie lada atrakcja – możliwość zrobienia sobie zdjęcia z ambasadorem MSI.

msi-4.png

Moc atrakcji

Oprócz pokazów najnowszego sprzętu oraz spotkań z gwiazdami, MSI przygotowało szereg innych aktywności, które odbędą się podczas PGA 2017. Osoby odwiedzające targi zmierzą się ze sobą w turniejach z nagrodami w Counter-Strike: Global Offensive i Playerunknown's Battlegrounds. Ważnym elementem programu będzie również konkurs cosplay oraz zawody w malowaniu kawą – „Paint with Coffee”. Nie zabraknie także quizów, zgadywanek i wyzwań, w których uczestnicy będą mogli wykazać się wiedzą na temat gamingu, sprzętu komputerowego oraz znajomością marki MSI. Dodatkowo, do użytku zostanie oddana strefa free to play, gdzie gracze przetestują najnowsze rozwiązania oferowane przez tajwańskiego producenta oraz premierowe tytuły gier: Project Cars 2, Fortnite, Tekken 7 czy Total War: Warhammer II.

Z okazji PGA 2017 uruchomiliśmy też promocje na wszystkie linie produktowe, więcej infromacji dostępne pod adresem: http://promocje.msi.com/pga2017

msi-5.jpg

 

O MSI:

Celem firmy MSI, jako światowego lidera w dziedzinie projektowania sprzętu komputerowego dla graczy jest to, aby marka ta stała się najbardziej godnym zaufania partnerem w grach i e-Sporcie.  Jesteśmy wierni swoim zasadom związanym z przygotowywaniem przełomowych projektów, dążeniu do doskonałości i opracowywaniu innowacji technologicznych. Dzięki temu, że ciągle podnosimy technologiczną poprzeczkę, udało się nam być wielokrotnie prekursorem ustalającym nowe przemysłowe standardy.

Wstecz

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact