Morski Świat Islandoom od Bloomga powala na kolana!

W Islandoom zostaniecie dowódcą niezamieszkałej wyspy, staniecie na czele jednej z czterech nacji, odkryjecie nieznane tereny i zbudujecie potężną gospodarkę. A wszystko przy pięknej grafice i… przez przeglądarkę!

Bloomga to częstochowski zespół nieszablonowych game developerów, który wie jak łączyć estetykę z grywalnością. Pomysł na innowacyjną rozgrywkę, jaką zapewnia Islandoom, zrodził się już w 2015 r. Teraz na PGA będziecie mogli podziwiać wyniki ciężkiej pracy pasjonatów z Bloomga.

Islandoom – wszystko czego potrzebuje morski dowódca

Islandoom to ekonomiczno-strategiczna gra przeglądarkowa z elementami RPG. Gracze dołączają do wspólnego świata, w którym rozbudowują wyspy, tworzą sojusze i przejmują wrogie tereny, dążąc do przejęcia kontroli nad jak największą częścią mapy.

islandoom_4.jpg

Każdy gracz rozpoczyna rozgrywkę jako władca niewielkiej wyspy, którą rozbudowuje za pomocą zdobywanych surowców. Istotną rolę odgrywa również odpowiednio rozwijana armia, ponieważ każda z jednostek różni się od siebie atrybutami i zastosowaniem. Gracze reprezentowani są przez stworzone przez siebie awatary postaci. Postacie te można rozwijać, podnosić ich poziom i zakładać przedmioty zwiększające ich atrybuty.

islandoom_3.jpg

Islandoom posiada system sojuszy, który ma za zadanie urozmaicać rozgrywkę i pomagać nowym graczom. Gra jest darmowa z opcjonalnymi mikropłatnościami, które nie zapewniają graczowi przewagi, a są jedynie udogodnieniem i nie mają wpływu na sam przebieg rozgrywki.

 

islandoom_2.jpg

Jak dla nas wszystko brzmi miodnie, a patrząc na screeny i grafiki obstawiamy tego pewniaka. Wy też powinniście spróbować morskich przygód podczas PGA na stoisku Bloomga.

 

islandoom_1.jpg

Wstecz