MODECOM po raz drugi z rzędu sponsorem PGA

MODECOM to najszybciej rozwijająca się firma w Polsce z branży IT. Największy polski producent akcesoriów komputerowych i gamingowych, nawigacji, minikomputerów, sprzętu audio.

MODECOM został sponsorem Poznań Game Arena na lata 2016 – 2017 i tym samym zaznaczył swoją pozycję na rynku gamingowym. Czasowo zbiegło się to z premierą doskonale przyjętych na rodzimym i światowym rynku akcesoriów gamingowych. Seria MODECOM Volcano Gaming rozwija się z roku na rok, a producent dba o to, aby produktów nie tylko przybywało, ale również ulepsza je i modyfikuje, wydając ich odświeżone wersje, które są odpowiedzią na sugestie i potrzeby konsumentów.

W tym roku MODECOM rozszerza swoje działania względem roku ubiegłego i pojawia się w aż dwóch halach!

modecom.jpg

W hali 5 na stoisku partnerskim wraz z Carrefour, MODECOM zafunduje prawdziwą gratkę dla zwiedzających. Na przestrzeni 1000 m2 zwiedzający będą mogli zapoznać się i zakupić sprzęt MODECOM z serii Volcano Gaming. W sprzedaży znajdą się obudowy komputerowe, klawiatury mechaniczne, myszy, zasilacze komputerowe i wiele innych produktów w atrakcyjnych cenach. Dodatkową atrakcją dla fanów piłki nożnej będą licencjonowane produkty PZPN, a czas dodatkowo umili im strefa wolnego grania.

moecom2.jpg

W hali 8 z kolei, w ramach „dopieszczenia” zwiedzających, MODECOM przygotował jeszcze kilka smaczków.

W ramach swoich działań, sponsor zaplanował takie atrakcje, jak:

 

  • strefa Total War: Warhammer II,
  • modding obudowy Oberon Glass Black,
  • facepainting wykonywany przez Dorotę Freaks, profesjonalną cosplayerkę
  • spotkania z influencerami takimi, jak: Rezi, LJay, Vertez i Malczyńscy
Jak i w roku ubiegłym, tak i w tym roku na stoiskach MODECOM i Carrefour możecie spodziewać się dobrej rozrywki, premier nowego sprzętu i specjalnych promocyjnych cen!

Poznajcie gamingowe akcesoria od MODECOM!

Wstecz

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact