Microsoft zaprasza na stoisko Xbox!

Firma przygotowała ponad 80 stanowisk do gry, w tym przedpremierowy dostęp do tytułów na konsoli Xbox One X.

Po niezwykle pozytywnym przyjęciu zapowiedzi gier i usług sygnowanych marką Xbox podczas tegorocznych pokazów E3 i gamescom, Microsoft ponownie dostarczy polskim fanom atrakcje nieustępujące tym z największych światowych imprez. Na Poznań Game Arena 2018 firma przygotuje dla odwiedzajacych strefę Xbox One X, w której fani będą mieli okazję samodzielnego wypróbowania najnowszych gier Xbox One X Enhanced, jak również przetestowania tytułów przedpremierowych.

 

Na stoisku o powierzchni ponad 600 m2 do użytku odwiedzających udostępnionych zostanie ponad 80 stanowisk do gry na konsolach Xbox One X – jedynej konsoli oferującej gry w prawidzwym 4K – oraz komputerach z systemem Windows 10. W części dedykowanej tytułom Xbox One X Enhanced znajdą się między innymi premierowe gry Forza Horizon 4, Assassin’s Creed Odyssey i Shadow of the Tomb Raider oraz przedpremierowe Tom Clancy’s The Division 2. Dodatkowo, na stoisku powstanie między innymi strefa motoryzacyjna, w której fani wyścigów będą mieli możliwość zagrać w Forza Horizon 4 na symulatorach wyścigowych z najnowszymi kierownicami Thrustmaster. Strefa Xbox na Poznań Game Arena 2018 zaoferuje również atrakcje dla młodszych graczy. Dla fanów kreatywnych gier powstanie ndedykowana strefa Minecraft na najnowszych komputerach Surface Go, a na strefie Starlink: Battle for Atlas gracze będą mogli sprawdzić jak zabawki modularne ożywają na ekranie w kosmicznej rozgrywce, natomiast dla fanów aktywnej, rodzinnej rozrywki, przygotowana zostanie strefa z grą taneczną Just Dance 2019, po raz pierwszy prezentowaną publicznie jeszcze przed premierą. Odwiedzający stoisko Xbox na PGA 2018 będą mogłi również skorzystać ze stanowisk do gry w tytuły dostępne w abonamencie Xbox Game Pass, umożliwiającym dostęp do wydań premierowych gier Microsoft w dniu premiery, oraz katalogu ponad 150 pełnych gier, w ramach jednego abonamentu.

 

Wystawca zadbał również, aby stanowiska z grami były oznaczone zgodnie z klasyfikacją PEGI, a prezentowane na nich treści odpowiednie dla wieku odwiedzających.

xbox_one_www.png

 

Strefa Xbox na Poznań Game Arena 2018:

 • 600 m2 stoiska
 • Ponad 80 stanowisk do gry na konsolach Xbox One i komputerach z systemem Windows 10
 • Strefa gier w 4K na konsolach Xbox One X
  • Forza Horizon 4 (PEGI 3)
  • Assassin’s Creed Odyssey (PEGI 18)
  • Shadow of the Tomb Raider (PEGI 18)
 • Strefa gier przedpremierowych
  • Tom Clancy’s The Division 2 (PEGI 18)
  • Starlink: Battle for Atlas (PEGI 3)
 • Strefa motoryzacyjna Forza Horizon 4 (PEGI 3) z symulatorami wyścigowymi
 • Strefa edukacyjna Minecraft (PEGI 3) na komputerach Surface Go
 • Strefa rozrywkowa Just Dance 2019 (PEGI 3)
 • Strefa gier Xbox Game Pass

Xbox One X to najpoteżniejsza i najbardziej zaawansowana konsola do gier na świecie. Urządzenie dysponuje 40 procent większą mocą obliczeniową, niż jakiekolwiek inne dostępne obecnie urządzenie tego typu, umożliwiając wyświetlanie treści w natywnej jakości obrazu 4K. Gry Xbox One wyglądają i działają lepiej na Xbox One X, z bogatszymi teksturami, szybszą animacją i skróconym czasem ładowania, nawet na telewizorach w standardzie 1080p. Konsola Xbox One X oferuje również odtwarzanie treści wideo w jakości 4K Ultra HD Blu-ray na wbuowanym odtwarzaczu oraz podczas strumieniowania obrazu, wsparcie dla technologii High Dynamic Range (HDR) w grach i filmach wideo oraz dźwięk w standardzie Dolby Atmos. Więcej informacji na stronie http://www.xbox.com/pl-PL/xbox-one-x.

 

Xbox to wiodąca marka rozrywkowa Microsoft, oferująca najlepsze gry na wyłączność i największe przeboje światowych producentów. Flagowa konsola Xbox One X to najpotężniejsze tego typu urządzenie dostępne na rynku, oferujące gry i rozrywkę w prawdziwej jakości 4K. Gry wyglądają świetnie dzięki o 40% większej mocy, niż inne konsole do gier, szybko się ładują i działają bardziej płynnie, nawet na ekranach FullHD. Xbox One X współpracuje zarówno z grami i akcesoriami z rodziny Xbox One, jak i Xbox Live, czyli z najbardziej zaawansowaną siecią gry wieloosobowej, która zapewnia jeszcze więcej wariantów gry. Zachwycający realizm w grach dzięki technologii HDR i jakość wizualna treści rozrywkowych w 4K Ultra HD, nowatorskie technologie Kinect oraz stabilny i bezpieczny tryb gry wieloosobowej sprawiają, że rozrywka jest jeszcze lepsza. Dzięki programowi Xbox Play Anywhere, gry dla konsoli Xbox One są również dostępne na komputery PC z Windows 10. Więcej informacji o marce Xbox można znaleźć na stronie www.xbox.com.

Wstecz