Mickey & Lou are back in town!

Do premiery Far Cry New Dawn został jeden dzień

Wielkie odliczanie czas start. Nadchodzi nowy świat! Oczywiście w klimacie postapo. Ponadto jest to bardzo kolory świat, pełen bujnej roślinności i zmutowanej fauny, która beztrosko wiedzie sobie żywot w Montanie i na bagnach Luizjany. Dlaczego tak się dzieje? Twórcy gry zasięgnęli porad od naukowców, którzy podpowiedzieli im, że kilkanaście lat po zimie spowodowanej wybuchem bomby nuklearnej, następuje tzw. superkwitnienie i wszystko budzi się do życia. Ale nie tylko świat przyrody tryska energią. Również świat ludzi nabierze rozpędu. Jak zwyke chodzić będzie o władzę, o którą walczyć będą dwie ocalałe frakcje.

W premierowej wersji gry pojawią się znane z piątej części Dzieci Edenu, pewien charyzmatyczny mędrzec oraz psi kompan (nie będzie to jednak Boomer).

Jedną z ciekawszych rzeczy wprowadzonych jako nowum będą przeciwnicy i jeszcze więcej trudnych przeciwników :). Walka z nimi będzie mierzona skalą, w której 3 będzie oznaczać wersję najbardziej hardcore'ową. A jeśli uda nam się przejąć jakiś obóz, cóż... możemy jego mieszkańcom zlecić prace i czerpać z tego profity.

Wygląda na to, że ocalały po katastrofie region budzi się na dobre do życia.

Gra w podstawowej wersji kosztować będzie ok 160 zł. Przygotowana została zarówni na pecety jak i konsole. PS4 Pro i Xbox One X umożliwią rozgywki w 4K.

Wstecz