Media Markt na PGA 2017: więcej, lepiej, ciekawiej!

Po zeszłorocznym sukcesie swojego sklepu na Poznań Game Arena, Media Markt postanowił pójść za ciosem. Na PGA 2017 ze strony Media Markt ma być więcej, lepiej i jeszcze ciekawiej dla graczy.

Zamiast jednego stoiska, Media Markt zajmie całą halę 7. W ten sposób zwiększy się nie tylko powierzchnia sklepowa, ale także scena, na której zostaną przeprowadzone turnieje i konkursy. Odwiedzający będą mieli naprawdę wiele okazji do zgarnięcia nagród.

Gwiazdy tak blisko

mediamarkt-3.jpg

PGA to także niepowtarzalna okazja do spotkania się z gwiazdami YouTube ’a i Twitcha. Na hali Media Markt pojawią się m.in. mocni reprezentanci sceny League of Legends, czyli Nervarien, Leo i Kubon. Miłośnicy Counter-Strike: Global Offensive ucieszą się z wizyty Leha, a fani Minecrafta dostaną szanse spotkania się z Ljay’em. Swoją wizytę zapowiedzieli także NrGeek, CTSG, Buki czy Dorianlych. W rolę wodzirejki wcieli się z kolei Namidonobaka

Dziewczyny dadzą show!

mediamarkt-5.jpg

Nie rozczarują się wszyscy ci, którzy liczą na zrobienie kilku zdjęć z topowymi cosplayerkami. Shiroi Ookami, Mai Linh i Ania Klemeńska zadbają o to, by odwiedzający zasilili album w telefonie o naprawdę świetne fotki.

Drużyna Media Markt

mediamarkt-1.jpg

Na hali Media Markt pojawią się także stoiska czołowych producentów działających w branży elektronicznej, w tym Logitech, Samsung, Seagate, czy Trust. Do tego dochodzi olbrzymia strefa Free2Play, na których będzie ponad 20 gamingowych stanowisk.

Będzie się działo

mediamarkt-2.jpg

Odwiedzający stoisko mogą liczyć na specjalne promocje, produkty za 50% ceny,  liczne konkursy, ale także możliwość wygrania cennych sprzętów gamingowych. Poza stoiskami producentów w sklepie Media Markt będą czekać specjalne oferty od Razer, Genesis, Fury, Seagate,  Trust, SteelSeries, LG, HyperX, Hama, Creative oraz wiele innych świetnych promocji.

Zapraszamy!

To wszystko, i wiele więcej, czeka graczy, którzy na Poznań Game Arena odwiedzą halę nr 7.

Widzimy się w dniach od 6 do 8 października na Międzynarodowych Targach Poznańskich!

O Media Markt

mediamarkt-4.jpg

Sklepy Media Markt oferują najpełniejszy na rynku asortyment w zakresie elektroniki użytkowej. Można tu kupić zarówno nowinki techniczne, produkty z najwyższej półki, jak i popularny markowy sprzęt w najlepszych cenach. Nowoczesna forma prezentacji produktów ułatwia dokonanie właściwego wyboru, a o obsługę klientów dbają profesjonalnie przeszkoleni pracownicy. W celu sfinansowania zakupu można zawrzeć na miejscu umowę kredytową przy minimum formalności. Aktualnie sieć posiada 58 marketów w 48 miastach Polski.

Wstecz

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact