Mechy walczące na arenie od Viking Potatoes

Wyobraź sobie świat w którym jest 8 słońc. Wyobraź sobie, że nagle z nich jedno zgasło, a powołani do życia szamani jako winnego wskazali Ciebie... czy przetrwasz na arenie walki? To zależy tylko od Ciebie!

Viking Potatoes

Viking Potatoes to zespół składający się obecnie z 11 osób. Swoje początki datują na event IGK 2014, podczas którego otrzymali pierwszą nagrodę za stworzenie gry w siedem godzin. Tak to się zaczęło... i trwa do dziś :)

8SUNS

Wyobraź sobie, że ostatnimi bogami, do których wznoszono modły stały się Słońca. Osiem Gwiazd, pozwalających na życie. Jedno ze Słońc jednak niedawno zgasło. Powołani do ponownej służby Szamani jako winnych wskazali starożytnych. Nastał ponowny czas krwi. Gdy to nie pomogło postanowiono złożyć ostateczną ofiarę - z samych bogów. W trakcie wielkich igrzysk wielu próbuje zgładzić przedwiecznych zamkniętych w grobowcach, chronionych przez mechanicznych strażników.

8SUNS to taktyczna gra typu action shooter z widokiem izometrycznym 3D, osadzona w świecie maszyn. Wcielając się w jednego z wybranych do zgładzenia bogów będziesz mógł stoczyć walki na arenach pełnych wymagających przeciwników. Ważnym elementem tytułu jest rozwijany komponent rozgrywki kooperacyjnej, który pozwoli na wspólną zabawę czterem Mechom. Jeżeli jednak wolisz stawić czoła hordom wrogów w pojedynkę, pamiętaj o użyciu różnorodnego wyposażenia, które oferuje zaawansowany system wymiany przedmiotów.  Moduły uzbrojenia i umiejętności aktywne bezpośrednio wpływają na zdolności bojowe mecha.

8suns-pga2017-1.jpg

W świecie 8SUNS ukrytych jest wiele tajemnic. Jednak by je odkryć musisz się śpieszyć, nim zgaśnie ostatnie ze Słońc.
Czy zdążysz? Okaże się już podczas PGA 2017!

Wstecz

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact