Mad Age & This Guy na PGA 2 dni przed premierą!

Mad Age & This Guy będzie miało przedpremierowy pokaz na PGA. Odzyskaj skradzione plany tajemniczych maszyn i pokochaj wiek pary razem z Atomic Wolf!

 

Wiek pary

Czas niespotykanego wcześniej rozwoju nowych technologii. Era nauki, badań, wynalazków. Ale ten świat ma też inne oblicze, o istnieniu którego mało kto zdaje sobie sprawę. To szaleni naukowcy, którzy zdobycze nowoczesnej technologii planują wykorzystać w celu zawładnięcia światem. Ale tam, gdzie zło i podstęp rosną w siłę, pojawia się i on - tajny agent elitarnej jednostki powołanej w celu niedopuszczenia, by zdobycze nauki wpadły w niepowołane ręce!

maddace-1.jpg

Mad Age & This Guy to dynamiczna gra arcadowa łącząca w sobie wiele elementów, które pamiętamy i kochamy z najlepszych, klasycznych gier zręcznościowych z ostatnich 30 lat. Na naszej drodze przez świat jaskiń, lodu oraz wrogą twierdzę staną roboty napędzane najnowocześniejszą technologią parową oraz dziesiątki najróżniejszych pułapek. A wszystko to w celu odzyskania skradzionych planów tajemniczych maszyn oraz zagwarantowania, że zło przegra raz jeszcze!

 

maddace-2.jpg


Mad Age & This Guy będzie miało premierę na platformie Steam 10 października, czyli 2 dni po zakończeniu targów. Pokaz na PGA będzie ostatnim przedpremierowym.

 

Już dziś można dodać grę do steamowej listy życzeń pod adresem:

http://store.steampowered.com/app/671650/Mad_Age__This_Guy/

Twórcą gry jest polskie studio Atomic Wolf, które przywita Was gorąco na swoim stoisku podczas tegorocznego PGA!

Wstecz

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact