Lioncast – polska premiera marki

Konkursy i turnieje PUBG od AOC oraz akcja społeczna dawców szpiku podczas PGA 2017

W halach wystawienniczych Międzynarodowych Targów Poznańskich, w dniach 6-8 października, odbędzie się pierwszy w Polsce, otwarty pokaz sprzętu gamingowego Lioncast – niemieckiego producenta peryferii komputerowych. Dodatkowo, AOC, tajwańska firma produkująca sprzęt elektroniczny, zaprezentuje monitory stworzone z myślą o profesjonalnych rozgrywkach.

lioncast-mouse-1.jpg

Premierowo

Tegoroczna edycja Poznań Game Arena to wydarzenie, podczas którego Lioncast, po raz pierwszy w Polsce, przedstawi swoje produkty fanom – klawiatury, myszki, słuchawki, podkładki i pady do PC. Na stoisku pojawi się firma AOC, która wyposaży ponad 30 platform w gamingowe monitory.

Społecznie

Dodatkowo, AOC i Lioncast wesprą fundację DKMS, czyli Bazę Dawców Komórek Macierzystych w Polsce. W strefie o powierzchni 198 m2 znajdzie się punkt rejestracji potencjalnych dawców szpiku. Specjalnie przeszkoleni wolontariusze będą odpowiadać na pytania związane z fundacją oraz zajmą się edukacją w zakresie dobrowolnego dawstwa krwiotwórczych komórek macierzystych.

Turniejowo

Oprócz pokazów sprzętu, na uczestników PGA, odwiedzających stoisko oraz scenę główną Lioncast w hali nr 8, czeka mnóstwo innych aktywności. Zaplanowano turnieje z nagrodami w PLAYERUNKNOWN'S BATTLEGROUNDS, mnóstwo mini-konkursów, strefę Free2Play z grą Escape from Tarkov oraz najnowsze i najpopularniejsze bijatyki. Stoisko odwiedzą także goście specjalni, którzy uświetnią całe widowisko. Na każdego zainteresowanego zakupem nowych słuchawek, myszki lub klawiatury czeka sklep z promocjami.


aoc-1.jpg

O Lioncast:

Lioncast to marka przenosząca trzy filary esportowych zmagań – grę zespołową, komunikację i współpracę – na grunt tworzenia peryferii i akcesoriów gamingowych. W każdym z jego obszarów – od projektowania, przez produkcję, aż po marketing – Lioncast wyznaje zasady współpracy w duchu zespołu, które odzwierciedla w swoich produktach. Wraz ze Społecznością Lioncast, celem firmy jest przywrócenia ducha drużyny na serwerach wypełnionych samotnymi wilkami. W myśl zasady, że brak współpracy nigdy nie jest owocny, Lioncast za ważną część zespołu uznaje także graczy z niskim współczynnikiem zabójstw, czy postaci pełniące rolę wsparcia. Nie ważne, jaką klasą lub rasą grasz – tylko razem możecie stworzyć silny zespół

Wstecz