Kształtujemy pozytywne cechy charakteru

Dzięki grom ze studia Peaceful Games możesz poczuć się jak członek akcji humanitarnej, która na objętych katastrofą terenach stara się pomóc poszkodowanych osobom.

Latasz helikopterem, dostarczasz paczki żywnościowe, ratujesz ludzkie życie odkrywając w sobie pokłady dobra i nieodpartą potrzebę pomocy w rzeczywistym świecie. Przedstawicieli z tego warszawskiego studia developerskiego będziecie mogli spotkać,podczas Poznań Game Arena w pawilonie numer 7 na stoisku 24.

Humanitarian Helicopter

humanitarian_helicopter.jpg

Dwóch pilotów, James i Ben, dążą do pomocy ocalałych z trzęsienia ziemi w Kalifornii. Każdy z nich uczy się pomagać, a nie zaszkodzić ocalałym. Mając helikopter gracz ratuje ludzi transportując ich do ocalałych domów, dostarczając dodatkowo jedzenie dla nich. Trzeba przezwyciężyć trudności, takie jak silny wiatr, dzikie zwierzęta chętne do przejęcia żywności czy zamknięte wrota do osiedli. Celem gry jest kształtowanie tylko pozytywnych cech charakteru. Istnieje 50 poziomów, 3 tryby trudności i 8 umiejętności, które mogą być stosowane w celu zwiększenia wydajności w grze. Gra oferuje możliwość zabawy na telewizorze i również na GamePadzie.

Humanitarian Helicopter 2

humanitarian_helicopter_2.png

Akcja tej gry 3D odbywa się w krajobrazie, który zawiera płaskie obszary i góry. Zadaniem pilota jest pomoc ludziom, poprzez bieganie, jazda samochodem, latanie helikopterem. Przewieź osoby do bezpiecznych miejsc, dostarcz paczki żywnościowe, gaś pożary. 40 umiejętności można zdobyć w tej grze. Bezie w grze 50 zadań do wykonania, gracz może wykorzystać zdobyte doświadczenie w celu poprawy umiejętności. Globalne wyniki zostaną dostarczone dla gracza, aby zmotywować graczy do lepszych osiągnięć. Umiejętności są w 3 kategoriach: człowiek, helikopter i ogólne. Gracz może również latać w górę i w dół, jak w realnym świecie, aby zobaczyć piękny krajobraz i jeziora.

back