Klabater przygotowuje się do wielkiego, poznańskiego święta gier!

Zagraj w We. The Revoluton, Heliborne i Regalia: Of Men and Monarchs na stoisku polskiego wydawcy gier niezależnych na targach PGA 2017!

Poznań Game Arena już po raz 12 stanie się dla graczy okazją by na cały weekend zapomnieć o rzeczywistości i zanurzyć się całkowicie w świecie elektronicznej rozrywki. To największa w Polsc eimpreza konsumencka branży gier wideo, a coraz większą jej część stanowi ekspozycja gier niezależnych. Wydawnictwo Klabater W Pawilonie 5A zaprezentuje kilka z najciekawszych tytułów indie, jakie wzięło pod swoje skrzydła.

Targi gier wideo to wyjątkowa okazja dla niezależnych twórców gier – opowiada Wojtek Mroczek z wydawnictwa Klabater. – W przypadku gier największych studiów i wydawców, taka impreza to obowiązkowy punkt promocji swoich tytułów wśród graczy. Dla nas,wydawcy gier indie, jak i dla pracujących z nami twórców niezależnych to coś więcej. Możemy spotkać się z graczami oko w oko, pozwolić im zagrać w nasze gry, o których być może jeszcze nie słyszeli, zobaczyć jak się przy nich bawią i usłyszeć, co o nich myślą. W świecie gier niezależnych taki pierwszy, bezpośredni kontakt z graczem jest szczególnie cenny.

Za Francję!

W gęstą atmosferę niespokojnych czasów rewolucji francuskiej gracze zagłębią się w grze We. The Revoluton krakowskiego studia Polyslash. Gracze wcielają się w niej w rolę sędziego, którego codziennością jest prowadzenie procesów, decydowanie o losie podsądnych, rozgrywki polityczne i…przetrwanie kolejnego dnia w świecie, w którym widmo gilotyny grozi tak żebrakom, jak i magnatom. Wpadnij na stoisko Klabatera i sprawdź jak będziesz się czuć decydując o życiu i śmierci oskarżonych.

klabater-1.jpg

Helikoptery bojowe w wielkim stylu wracają do świata gier dzięki Heliborne!

Dynamiczna, pełna akcji rozgrywka znakomicie balansująca symulację i zręcznościowy model lotu oraz historyczne pola walki i najprawdziwsze śmigłowce. Produkcja studia Jet Cat Games zdobyła sobie niemałą rzeszę fanów jeszcze we wczesnym dostępie na Steam. Podczas Poznań Game Arena gra królować będzie nastoisku CDP, ale nie zabraknie jej również na stoisku Klabatera. Premiera tytułu już w październiku,więc to dobry moment by usiąść za sterami helikoptera i sprawdzić się w ogniu walki w roli pilota.

RPG po japońsku

Z kolei Regalia: Of Men and Monarchs to taktyczna gra RPG stworzona w japońskim stylu przez warszawskie studio Pixelated Milk, która podbiła serca graczy pełną humoru fabułą, galerią barwnych postaci i dającym wielką satysfakcję z każdego zwycięstwa poziomem trudności. Gra zadebiutowała w maju zarówno w wersji cyfrowej jak i w pięknie wydanym pudełku. Twórcy jednak nie próżnują inieustannie szlifują i rozwijają elementy rozgrywki. Na PGA fani Final Fantasy Tactcs czy serii Disgaea będą mieli okazją zapoznać się z udaną polską odpowiedzią na te kultowe tytuły.

Zapraszamy wszystkich do Pawilonu 5A na stoisko Klabater, by zagrać w najlepsze rodzime produkcje.

Wstecz

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact