Janusz: Symulator Złotej Rączki

Poznajcie Janusza - jedynego w swoim rodzaju polskiego fachowca. W produkcji Black Ice Mountains Janusz pokaże Wam, że remont domu to bułka z masłem.

Janusz: Symulator Złotej Rączki jest grą z gatunku symulator ukazaną z perspektywy pierwszej osoby (FPP), w której gracz wciela się w rolę tytułowego Janusza.

Gracz stanie przed wyzwaniem pomocy mieszkańcom lokalnej społeczności w uporaniu się z drobnymi pracami remontowymi. Pragniecie pomalować ściany? Chcecie przybić obraz? A może zależy Wam na wykonaniu czegoś innego? Na ratunek przyjdzie Wam Janusz!

Janusz od poniedziałku do piątku spotyka barwne postacie, które zlecają mu co rusz to nowe zadania. Każdy dzień oferuje unikatową zawartość, z nowymi wyzwaniami dla gracza i ciekawymi znajdźkami. Gracz ma dostępne różne scenariusze zakończeń, które zależą od jego decyzji podjętych w czasie gry! Od początku będzie Wam towarzyszyć specyficzny humor sytuacyjny.

Gra oparta jest o silnik Unreal Engine 4, który gwarantuje wysoką jakość oprawy graficznej. Będziecie mogli ją przetestować podczas PGA i wcielić się w rolę polskiego fachowcy. Janusz approved!

janusz-1.jpg

Wstecz

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact