INEA oficjalnym dostawcą internetu na Poznań Game Arena 2018

INEA, lider usług telekomunikacyjnych w Wielkopolsce, został oficjalnym sponsorem technicznym największych w Europie Środkowo-Wschodniej targów poświęconych grom wideo, rozrywce i multimediom – Poznań Game Arena 2018

INEA została oficjalnym dostawcą internetu na największej imprezie dla graczy w Polsce. Firma dostarczy szybkie łącze nie tylko wystawcom, ale również odwiedzającym, dla których na terenie imprezy zostaną udostępnione strefy z ogólnodostępnym internetem bezprzewodowym.

„Dostarczenie internetu na tak wielkie wydarzenie technologiczne jest sporym wyzwaniem. Na targach swoje produkty i usługi prezentują dziesiątki wystawców, często prowadzone są turnieje on-line w gry wideo, co wymaga szybkiego i niezawodnego połączenia z siecią. Jest to niełatwe zadanie, ale jako jeden z liderów technologii światłowodowej znamy się na tym, co robimy i nie boimy się go podjąć” – mówi Michał Bartkowiak, Chief Operating Officer INEA.

Poznań Game Arena to targi odwiedzane przez ponad 70 tysięcy graczy. Impreza odbędzie się w dniach od 12 do 14 października 2018 r. i będzie otwarta dla publiczności (wstęp jest biletowany).

INEA to lider usług telekomunikacyjnych w Wielkopolsce. Firma jest obecna w segmencie klientów indywidualnych, usług dla firm, jednostek samorządu terytorialnego oraz szkół. INEA dostarcza głównie usługi internetu szerokopasmowego, telewizji, telefonii mobilnej i stacjonarnej oraz usługi profesjonalne dla biznesu i data center. Dzięki realizowanym inwestycjom operator jest liderem w zakresie infrastruktury światłowodowej w Wielkopolsce.

Według rankingu głównego Speedtest.pl za rok 2017, INEA to dostawca najszybszego internetu w Polsce oraz najszybszego Wi-Fi w 2018 roku. INEA jest także laureatem wielu nagród, w tym, jako jedyna polska firma, prestiżowej nagrody FTTH Council Europe, za działania na rzecz rozbudowy sieci dostępowych w technologii FTTH

Wstecz