HyperX Już w pierwszy weekend października w Poznaniu

6-8.10 startuje kolejna edycja targów Poznań Game Arena. Na imprezie zobaczycie czołowych producentów sprzętu dla graczy, wśród których nie może zabraknąć HyperX!

Stoisko firmy HyperX będzie wręcz kipiało nie tylko od najlepszych urządzeń peryferyjnych używanych przez gwiazdy e-sportu, ale także od nagród przygotowanych dla odwiedzających. Cenne upominki będą czekały na wszystkich, którzy postanowią spróbować swoich sił w rywalizacji z innymi i zasiądą na jednym z dziesięciu stanowisk, by wziąć udział w organizowanych turniejach.

HyperX - ma posłuch na rynku!

Najlepsze wrażenia z rozgrywki zapewniać będą uczestnikom podkładki, myszki, klawiatury i  słuchawki z logo HyperX – cały sprzęt będzie do wypróbowania całkowicie za darmo. Jeśli w trakcie testów będziecie mieć wątpliwości lub pytania odnośnie jakichkolwiek urządzeń, z pomocą przyjdą wam specjaliści HyperX, ale prawdziwą gratką dla najbardziej wymagających użytkowników wydaje się być profesjonalna stacja odsłuchowa. Pozwoli ona porównać słuchawki dostępne w ofercie firmy i z pomocą jej pracowników wybrać model dostosowany do konkretnych potrzeb.

hyperx-cludalpha-1.jpg

Właściwie w ciemno można typować, że wielu graczy za ideał uzna prawdziwy powód do dumy inżynierów HyperX – najnowsze słuchawki Cloud Alpha, których dwukomorowa konstrukcja ma zapewnić czystość dźwięku niedostępną dla konkurencji. Cloud Alpha będzie można zresztą wygrać w szeregu konkursów i giveaway’ów organizowanych z udziałem popularnych influencerów. Jakich? To póki co tajemnica, ale możecie spodziewać się wielu znanych twarzy.

Gorące hity w promocyjnych cenach

HyperX wraz z X-KOM przygotuje strefę sprzedaży produktów, która zaoferuje urządzenia peryferyjne firmy w promocyjnych, bezkonkurencyjnych cenach.

Strefa VR

To jednak nie koniec atrakcji czekających na odwiedzających – specjalnie przygotowana strefa VR pozwoli poznać najnowsze osiągnięcia wirtualnej rzeczywistości. Do dyspozycji graczy zostaną oddane dwie gry: Space Pirate Trainer i Audioshield, w których sprawdzić będą mogli się wszyscy zainteresowani.

Unique Custom prezentuje

Nie mniej ważną częścią stoisk HyperX będzie prezentacja potężnych maszyn skonstruowanych przez Unique Customs – zaawansowane chłodzenie cieczą, kilka topowych kart graficznych w jednym pececie, a przede wszystkim ultrawydajne pamięci RAM HyperX i setki gigabajtów szybkich dysków SSD HyperX. To wszystko zamknięte w efektownych, customizowanych obudowach. Dopracowanie projektów kosztowało Unique Customs dużo wytężonej pracy, której efekty zostaną zaprezentowane po raz pierwszy właśnie podczas Poznań Game Arena we współpracy z HyperX, więc na pewno będzie co oglądać.

hyperx-2.jpg

Stoiska HyperX od dawna znane są z niezapomnianych wrażeń i atrakcji, jednak nawet mając to w pamięci, oferta firmy podczas PGA 2017 jawi się jako coś jedynego w swoim rodzaju. Nie może cię tam zabraknąć!

Wstecz

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact