Epicko z Epic Games!

Epic Games zaprezentuje najlepsze produkcje oparte na ich silniku Unreal od aż 10 studiów!

Epic Games zna każdy fan nieśmiertelnych FPSów. Możliwości ich najważniejszej gry – Unreal Tournament – opartej na ich autorskim silniku były popisowym numerem tej firmy. Nic więc dziwnego, że wiele studiów gier szybko sięgnęło po ich rozwiązania, gdy tylko udostępnili Unreal Engine. Na PGA będziecie mogli poznać 10 studiów gier i ich najciekawsze produkcje zrobione na silniku Unreal.

Forever Entertainment / Hollow

Zajmują się produkującą gier komputerowych oraz szeroko pojętej multimedialnej rozrywki na wszystkie dostępne obecnie platformy (iPad, iPod, Nintendo, PS VITA, Android system etc.). Funkcjonują na rynku od 2010 roku i od tego czasu wykazali się swoimi umiejętnościami w wielu produkcjach. Podczas PGA zobaczycie jedną z nowszych: Hollow.

Hollow to horror sc-fi, w którym wcielicie się w postać pilota. W zagadkowy sposób traficie na opuszczoną stację kosmiczną, nad którą krąży owiana w mrok tajemnica. Co zaszło na stacji i jakie stworzenia kryją się w ciemnościach? Sprawdzicie na PGA.

hollow-1.jpg

1MGN Pro / Seven

Niezależny zespół specjalistów z prawie 7-letnim doświadczeniem w branży koncentruje się na tym, by dostarczać know-how game developerom, które pozwoli im dostarczać na rynek jeszcze lepsze produkty. Efekty zobaczycie na PGA w grze Seven.

Seven: The Days Long Gone to postapokaliptyczny RPG akcji z widokiem izometrycznym. Wcielicie się tutaj w rolę mistrza złodziei i jednocześnie samotnego wędrowca, który przemierzał będzie wyspę Peh (będącą częścią Imperium Vetrall). Gra stawia na akcję i łączy w sobie elementy znane z gier skradankowych w połączeniu z otwartym światem pełnym wyzwań i niebezpieczeństw.

seven-2.jpg

Reikon Games / Ruiner

W 2014 r. czterech doświadczonych twórców gier pracujących przy takich tytułach jak Wiedźmin 1 i 3, Dead Island czy Dying Light, założyło studio pod nazwą Reikon Games. Dziełem, nad którym pracują od dwóch lat, podzielą się z Wami na PGA.

Ruiner to cybeprunkowa strzelanka, która na Steamie pojawiła się 26 września 2017 i już zyskała tam niemal 600 recenzji, przy czym blisko 90% z nich jest bardzo pozytywnych! W tej grze wcielicie się w socjopatę przyszłości, któremu towarzyszy tajemnicza hakerka. Będziecie próbowali walczyć ze skorumpowanym systemem i uratować porwanego brata. Wyposażcie się w cyberpunkowy arsenał podczas PGA i przemierzajcie świat Rengkoku!

ruiner-3.jpg

Madmind Studios / Agony

Studio stworzone przez Tomasza Dutkiewicza w 2016 r. składa się z weteranów developerów-graczy, którzy pracowali nad wieloma tytułami AAA jak m.in.: The Division, Wiedźmin 3, Sniper: Ghost Warrior 2, czy Alien Rage. Obecnie w 9 osób pracują nad wyjątkową grę z niepowtarzalnym klimatem.

Agony to survival horror grany w pierwszej osobie, gdzie wcielicie się w umęczoną duszę, która pewnego dnia budzi się w piekielnej czeluści  bez żadnych wspomnień. Czy z piekła można uciec? Przekonacie się podczas PGA.

agony-4.jpg

Carbon Studios – The Wizards

Ich zespół składa się z wyspecjalizowanych ekspertów, dzięki czemu ich gry i aplikacje są wyjątkowo zaawansowane. Obecnie pracują nad technologiami wirtualnej rzeczywistości i produkcja, którą zaprezentują na PGA także rozgrywa się w świecie VR.

The Wizards to magiczna gra VR, która została przygotowana pod Oculus Rift i HTC Vive. Jej myślą przewodnią jest czarowanie za pomocą gestów, które uważnie będą śledzić kontrolery ruchu. Pokonajcie hordy wrogów, opanujcie potężną magię i poczujcie, że macie tę moc na stoisku Carbon Studios!

wizard-5.jpg

 

Destructive Creations / Ancestors Legacy

Gliwickie studio twórców gier niezależnych poziomem swoich produkcji mogłoby zawstydzić niejednego producenta gier AAA. Po krwistym Hatred i kontrowersyjnym IS Defense przyszedł czas na rozbudowanego RTSa osadzonego w realiach średniowiecza.

Ancestors Legacy to niezwykle wyczekiwana gra, która ma nie tylko zachwycać grafiką, jakością wykonania, ale także grywalnością. Ta historyczna gra strategiczna rozgrywana w czasie rzeczywistym pozwoli Wam kierować poczynaniami jednej z 4 frakcji. Dobra strategia i taktyczny umysł pomoże Wam zarówno trybie jedno- jak i wieloosobowym.  Gra pojawi się na PC i Xbox One i będziecie mogli ją przetestować oczywiście na PGA.

ancestors-6.jpg

Ultra Ultra – Echo

Nowe studio gier indie, położone w sercu Kopenhaki w Danii, koncentruje się na tym, by gracz mógł w pełni wczuć się rozgrywkę. Emocje, jakie chcą wzbudzać w graczach to zachwyt i zdumienie jednocześnie. Czy taka właśnie będzie ich nowa gra Echo?

Echo to gra sci-fi, która pojawiła się na Steamie 19 września 2017 i już zyskała setki pozytywnych recenzji. W grze wcielicie się w En, która odkrywa cud starych cywilizacji. Używając zapomnianych technologii będziecie próbować odrodzić życie, które nie powinno nigdy stąd zniknąć. Podejmijcie wyzwanie na PGA!

echo-7.jpg

One Dream – Be:Brave

Ten niezależny producent gier z ponad siedmioletnim doświadczeniem przygotował dla Was coś specjalnego. Be:Brave to oryginalna przygodówka RPG, gdzie – jako poszukiwacz – będziesz zgłębiać tajemnice starożytnego zamku. Legendarne artefakty, interakcja z otoczeniem oraz obiektami i piękna baśniowa grafika, to wszystko czego potrzeba, by skraść Wasze serca. Spróbujcie podczas PGA!

be-brave-8.jpg

Vidloonnya Reborn - Sayri Adventure

Studio z Kijowa na Ukrainie składa się z zaledwie czterech osób, a mimo to pokazują, że czasem wystarczy pasja, by tworzyć doskonałe produkcje, jak np. Sayri Adventure.

Sayri Adventure to gra przygodowa nastawiona na eksplorację fantastycznego świata. Waszym zadaniem będzie przetrwanie po katastrofie i uratowanie Waszych przyjaciół. By tego dokonać będziecie musieli zjednoczyć rodzimych mieszkańców tych ziem, by wspólnie rozwiązywać intrygujące zagadki i przezwyciężać trudnych przeciwników w drodze do nowego domu.

sayri-9.jpg

Fair Games – Adoption

To studio zaprezentuje grę, w której wcielając się w głównego bohatera moglibyście zakończyć jego dzień zgodnie z wcześniejszą rutyną, gdyby nie to, że nagle u progu drzwi staje mała dziewczynka. Prosi Was tylko o jedno – odnalezienie jej mamy. Gdy tylko się zgodzicie świat grozy i mroku wciągnie Was całkowicie i nic już nie będzie takie samo. Przekonajcie się na PGA!

adoption-10.jpg

 

Zobaczcie niesamowite możliwości Unreal Engine od Epic Games w najlepszych grach doświadczonych studiów gier podczas PGA!

Wstecz

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact