Epicka kosmiczna przygoda od studia Ei Games!

Jeśli marzyliście kiedyś o podboju kosmosu… to teraz macie tę szanse w Mr Blaster

Ei Games to niezależne kreatywne i interaktywne studio zlokalizowane w centralnej Polsce. Założone przez dwóch braci w kwietniu 2015 roku.  Studio wyspecjalizowane jest w tworzeniu wysokiej jakości gier na platformy mobilne oraz PC’s. Pasja w realizacji gier to siła napędowa ich zespołu, a cel studia to wprowadzanie interakcji pomiędzy graczami, a ich globalnymi produkcjami: BlackSmith HIT, 8infinity oraz najnowszą - Mr Blaster.

mrblast-1.jpg

Mr Blaster?

Mr Blaster to wyższy poziom kosmicznej przygody, której celem jest podboju kosmosu. W galaktycznej wojnie,  gracz musi podbić wszystkie planety i zdobyć przeciwników flagii!  To jest test na umiejętność strategicznej rozgrywki i precyzji strzału.

Początkowo wcielicie się w role Astronauty “Houston” reprezentującego najpotężniejszą armię kuli ziemskiej. Równocześnie staniecie w obronie ziemi i rozpoczniecie kosmiczną walkę o całą galaktykę! Epicka kosmiczna przygoda z przypadkowymi zagraniami, sprawia, że każdy z wielu pojedynków staję się wyjątkowy i nieprzewidywalny.

Ocalcie Ziemię i poszerzcie swoją ekspansję kosmosu na stoisku Ei Games podczas PGA!

Wstecz

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact