Drugi dzień na PGA dobiegł końca

Jak zwykle staraliśmy się dostarczyć Wam niezapomnianych emocji.

Wielkim zainteresowaniem wśród zwiedzających cieszyła się strefa Stars for Fans, w której mogliście spotkać ulubionych influencerów youtuberowych. Miały tu nawet miejsce bardzo oryginalne i z pewnością pozostające na zawsze w pamięci zaręczyny. Uchylimy rąbka tajemnicy i zdradzimy, że: „she said YES”! Cieszymy się ze szczęścia naszych gości i życzymy im wszystkiego dobrego.

Serca uczestników skradła, co było do przewidzenia oczywiście,, nowa produkcja Call of Duty Black Ops 4. Nie zabrakło też atrakcji w strefie Xboxa.

ZOBACZ GALERIĘ

Druga część dnia upłynęła pod znakiem nagród i sukcesów. Po pierwsze wiemy już, że polska drużyna AGO Esports przechodzi do wielkiego finału i jutro powalczy o tytuł mistrza w rozgrywkach Pro European Championship. Ponadto odbyło się także wręczenie bardzo prestiżowych nagród CEEGA. Pełną listę laureatów znajdziecie tutaj. Galę uświetnił koncert Margaret.

Nasze targi odwiedził Minister Cyfryzacji Marek Zagórski oraz Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Kultury i Dziedzictwa Narodowego Paweł Lewandowski. Przedstawiciele Rządu spotkali się z polskimi producentami gier komputerowych, wzięli też udział w gali CEEGA. Ponadto pan Paweł Lewandowski spotkał się z przedstawicielami chińskiej branży game deweloperów.

ZOBACZ GALERIĘ

Zapraszamy Was do nas jutro, to będzie już ostatni dzień naszyc targów! Do zobaczenia!

Wstecz