Driftland: The Magic Revival, unikalne połączenie god game, 4X i RTS-a, zawita na PGA! Zagraj w pierwsze oficjalne hands-on demo w Polsce

Niezwykła gra strategiczna oferująca zarówno tryb dla pojedynczego gracza, jak i wieloosobowy, Driftland: The Magic Revival, już wkrótce we Wczesnym Dostępie na Steamie! Studio Star Drifters zaprasza wszystkich graczy na pierwsze w Polsce publiczne hands-on demo dostępne podczas Poznań Game Arena.

Driftland: The Magic Revival, inspirowane takimi klasykami jak seria Civilization, Populus, Majesty i The Settlers, to wyjątkowe połączenie strategii czasu rzeczywistego, 4X i god game, rozgrywające się w uniwersum pełnym starożytnej magii. Dynamiczna topografia mapy znacząco wpłynie na gameplay – wyznaczaj swojej armii cele, kontroluj magiczne stworzenia, rozszerzaj granice swojego królestwa i odkrywaj sekrety planety Driftland! Polscy fani gatunku będą mieli po raz pierwszy szansę sprawdzić grywalne demo podczas najbliższych targów Poznań Game Arena.

 

Świetna wiadomość dla wszystkich fanów gier strategicznych – Driftland: The Magic Revival już niedługo trafi do Wczesnego Dostępu na Steamie! Data startu gry na Early Access zostanie ogłoszona wkrótce, a tymczasem wszyscy chętni będą mogli przetestować najnowsze demo w Poznaniu, w czasie targów Poznań Game Arena. Grywalna wersja Driftland: The Magic Revival będzie dostępna w hali 5A, na stoisku 53.

driftland-0.jpg

Driftland: The Magic Revival to mieszanka 4X, RTS-a i god game, wzbogacona o świeże pomysły. Dynamiczna topografia terenu złożonego z zawieszonych w próżni wysp znacząco wpłynie na sytuację na polu bitwy. Oswajanie dzikich stworzeń i parowanie ich z wojownikami pozwoli na tworzenie zupełnie nowych jednostek bojowych. Zaś prowadzenie wszystkich działań na jednej mapie oraz korzystanie z widoku taktycznego, z możliwością dynamicznego dostosowywania dystansu, ułatwi zarządzanie swoim rozrastającym się imperium.

driftland-1.jpg

Unoszące się w powietrzu wyspy zamieszkuje wiele frakcji i plemion, w skład których wchodzą cztery podstawowe rasy: ambitni ludzie, pracowite krasnoludy, pragmatyczne mroczne elfy i wielbiące naturę, dzikie elfy. Rozwijaj swoje królestwo, korzystając z jego ekonomicznego potencjału. Walcz z pojedynczymi barbarzyńcami lub stworami, a z czasem mierz się z coraz silniejszymi przeciwnikami: obozami rabusiów, i wreszcie całymi cywilizacjami.

driftland-2.jpg

Rekrutuj armię. Wyznaczaj cele i ustalaj priorytety. Rozwijaj jednostki, aby mogły zdobywać doświadczenie, nowe poziomy i umiejętności, poprzez umożliwianie im eksploracji, podnoszenie jakości ich siedzib i trening. Warto – weterani są w stanie oswajać i dosiadać smoki oraz inne latające stworzenia. Kransoludy natomiast potrafią konstruować latające jednostki.

driftland-3.jpg

Jako jeden z potężnych magów pragniesz zagarnąć Driftland dla siebie. Byłbyś przecież najlepszym władcą, czyż nie? Jesteś lordem władającym magią, posiadasz własny zamek, wieżę, oraz małe królestwo, usytuowane na jednej z wysp. Nastąpił czas, abyś zbudował swą własną przyszłość – imperium, którego nikt nie powstrzyma. Eksploruj proceduralnie generowany świat, wydawaj rozkazy i ustalaj cele dla swojej armii. Rozwijaj królestwo, łącząc kolejne wyspy, aby skupić całą władzę w swoich rękach.

O Star Drifters

Star Drifters to niezależne studio zajmujące się tworzeniem gier, którego siedziba mieści się w Warszawie. Firma została założona w 2014 roku przez dwóch weteranów branży: Michała Sokolskiego i Krzysztofa Jakubowskiego. Przez niemal dwie dekady pracowali nad licznymi tytułami przeznaczonymi na wszystkie wiodące platformy i zdobyli ogromne doświadczenie w produkcji gier i zarządzaniu. Przed utworzeniem Star Drifters, w 2000 roku uformowali studio Tatanka. Dwa lata później wspólnie założyli CI Games (City Interactive), firmę odpowiedzialną za tytuły takie jak Lords of the Fallen, Sniper Ghost Warrior i wiele innych. Misją Star Drifters jest tworzenie wciągających, stanowiących wyzwanie gier, które się nie nudzą, i które pozostaną w pamięci graczy na długi czas.O Star Drifters

Wstecz

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact