Dev4play - Professional Offroad Transport Simulator, Blocx VR i Move the box

Polskie studio z ambicjami co najmniej światowymi podczas PGA zaprezentuje swoje 3 najciekawsze tytuły, w tym wyczekiwany przez graczy Professional Offroad Transport Simulator.

Dev4Play to grupa młodych developerów z bardzo dojrzałymi planami na sukces. W swoim portfolio mają gry sportowe, symulatory, hack and slashe oraz RPG. Podczas Poznań Game Arena swój dorobek i premierowe tytuły zaprezentują w pawilonie nr 5A, na stoisku nr 59.

Professional Offroad Transport Simulator

Pierwszym konceptem tej gry była typowo "Offroadowa" jazda autami. Gra będzie opierać się o system Free Play. Sam zdecydujecie o tym czy wolicie przewozić ładunki do punktów skupu czy też bawić się ciężarówkami w błocie oraz holować je za pomocą innych dostępnych w grze pojazdów. W Professional Offroad Transport Simulator czekają na Was kamienie, żwir, deski, palety, beczki, paliwo i mnóstwo wyzwań! Usiądźcie za sterami mocnych ciężarówek i sprawdźcie się w ekstremalnych warunkach!

offroad-1.jpg

Move the Box

Gra zaczyna się w miejscu, gdzie las należący do gracza zalała dziwna maź, a zaraz potem zaczęły pojawiać się w nim tajemnicze stwory. Musicie uciekać używając boxów, aby przechodzić między platformami. Gra będzie dostępna w wersji dla jednego i wielu graczy, w trybie rywalizacji lub współpracy.

bok-1.jpg

Blocx VR

Pierwszy, który przewróci wieżę przegrywa! Blox VR jest grą inspirowaną popularną grą Jenga, gdzie grając z przyjaciółmi liczy się na zły ruch rywala. Przewrócenie wieży oznacza przegraną i koniec rozgrywki. Będziecie mogli znajdować wiele różnych obiektów, przy których pomocy będziecie mogli usunąć klocki lub sami zbudujecie swoją wieżę.

blocx-1.jpg

Odwiedźcie Dev4Play w strefie gier indie, w pawilonie nr 5A!

Wstecz

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact