Cubers – pierwszy twink-stick… slasher!

Pokonuj rzesze wrogów na klimatycznych arenach i stocz bój z potężnymi bossami, by odzyskać wolność!

Fight them!

Cubers to ekscytująca arena walk slashowych, stworzona na silniku Unreal 4 i przeznaczona na PC, PS4, Xbox One i Nintendo Switch. Gracz będzie kierować poczynaniami niewolnika sprzedanym przez rodzinę. By odzyskać wolność będzie musiał pokonać mistrza gladiatorów. Wpierw jednak musi walczyć z hordami wrogów, jeden za drugim, używając różnych broni, zbroi i umiejętności.

cubers-1.jpg

Gra oferuje unikalną taktyczną rozgrywkę gdzie gracz ma do pokonania wiele rodzajów wrogów i przeróżnych pułapek na 4 unikalnych tematycznie arenach. Oko cieszą klimatyczne efekty atmosferyczne i otoczenie, które ulega zniszczeniu. Natomiast najwięcej emocji zapewniają wyzywające walki z bossami na końcu potyczki.

 

O twórcy

Thomas Dziobek jest producentem w Teyon, polskim producencie i wydawcy gier komputerowych. Gry tworzy już od 10 lat i w tym czasie pracował przy grafice 3D, teksturowaniu, game level designingu, animacjami i projektowaniem game-playów. Doświadczenie z Unreal Engine pozwoliło mu rozpocząć tworzenie gier na własną rękę. Jest wielkim fanem gier akcji i slasherów, szczególnie w trybie kanapowym ;) Cubers to z jednej strony wyraz jego pasji, a z drugiej wynik chęci stworzenia czegoś całkowicie nowego.

cubers-2.jpg

Wstecz

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact