CODEHORIZONE przyjadą z premierą Diesel Brothers: The Game

Uczestnicy tegorocznego PGA będą mogli jako pierwsi zagrać w publiczną wersję gry!

Diesel Brothers: The Game to zmierzający na PC symulator tuningu pick-upów oparty o popularny serial Discovery. Charakteryzuje go unikalny dla tego typu gier tryb multiplayer oraz wsparcie modowania.
Gracz wcieli się we właściciela warsztatu, który przyjmuje zlecenia na naprawę i tuning samochodów. Do codziennych zadań należeć będzie wymiana części (od karoserii po podwozie) oraz nadawanie pojazdom nieprzeciętnego wyglądu dzięki malowaniu i kalkomanii.
Jeśli zakup nowych części okaże się zbyt kosztowny, gracz może udać się na złomowisko w celu poszukiwania tańszych zamienników. Piaskowanie i odmalowanie sprawi, że będą wyglądać jak nowe. Zaoszczędzone fundusze pozwolą na zakup i tuning własnego samochodu.
Podrasowane cztery kółka będzie można przetestować na torze i udowodnić znajomym, kto rządzi na drodze. Jednak to nie rywalizacja będzie stanowiła trzon trybu multiplayer, a współpraca w warsztacie tuningowym. Tu jedynym wrogiem jest czas na wykonanie zlecenia.
Same zlecenia nie pojawiają się znikąd. Aby otrzymywać ich więcej, należy sprawnie zarządzać marketingiem i dbać o reputację warsztatu. Im ta jest większa, tym chętniej zapukają do nas klienci.

Cechy:
- Tuning - demontuj i wymieniaj części od karoserii aż po ramę.
- Modyfikacje wizualne - dobierz odpowiedni kolor, pomaluj karoserię i ozdób ją unikatowymi naklejkami.
- Multiplayer - współdziel warsztat z trzema znajomymi i ścigajcie się wspólnie na torze.
- Złomowisko - przeszukuj złomowisko w poszukiwaniu rzadkich części oraz ram pickupów.
- Oparta o serial Discovery - odkryj wyzwania z jakimi mierzą się bohaterowie serialu - Heavy D i Diesel Dave.

GRYWALNA NA PGA
Uczestnicy tegorocznego PGA będą mogli jako pierwsi zagrać w publiczną wersję gry.
Na chętnych czekają ekskluzywne gadżety!

Diesel Brothers: The Game trafi na PC w czwartym kwartale 2018 roku, a już teraz można ją obserwować na platformie Steam: https://store.steampowered.com/app/750050/Diesel_Brothers_The_Game/

Wstecz