Chernobyl VR Project i mroczny Get Even od The Farm 51

W tym roku na PGA The Farm 51 pojawi się z dwoma fascynującymi tytułami. Chernobyl VR Project oraz ich ostatnią grą, Get Even. Poznaj je obie!

Chernobyl VR Project

Chernobyl VR Project to wyjątkowe przedsięwzięcie The Farm 51, które łączy świat gier wideo ze światem aplikacji edukacyjnych i narracji filmowej. Jest to pierwsza w historii wirtualna wycieczka po Czarnobylu i Prypeci przeznaczona na urządzenia VR, takie jak Oculus i PlayStation VR, HTC Vive oraz mobilne, jak Samsung Gear VR. Użytkownik może zwiedzać Czarnobyl bez wychodzenia z domu, a także posłuchać przejmujących historii ludzi mieszkających oraz pracujących w tytułowym miejscu podczas tragedii z 1986 r. Chernobyl VR Project to hołd złożony ofiarom katastrofy, wirtualny dokument dający możliwość odwiedzenia skażonego terenu i poznania jego historii.

chernobyl-1.jpg

Get Even

Get Even to gra utrzymana w konwencji dreszczowca, w której akcję śledzi się z perspektywy pierwszej osoby (FPP). Stawia fundamentalne pytania dotyczące pojmowania sprawiedliwości i rzeczywistości. Gracz poznaje meandry fabuły z pomocą dialogów oraz eksplorując interaktywne otoczenie. W produkcji gry zastosowano na dużą skalę technologię fotogrametrii – skanowania 3D rzeczywistych lokacji i postaci.

O The Farm 51 Group

Ten zespół pasjonatów tworzy zaawansowane gry wideo, aplikacje VR oraz uczestniczy w dynamicznym rozwoju rynku nowych technologii. Ich projekty łączą doświadczenie wyniesione z produkcji gier, zaawansowane rozwiązania spod znaku fotogrametrii oraz skanowania 3D i zamiłowanie do opowiadania ciekawych, niebanalnych historii. Współpracuą również z czołowymi ośrodkami edukacyjnymi w Polsce.

Jak widzicie oba tytuły powinny pojawić się na Waszej liście najciekawszych gier do przetestowania podczas PGA. Koniecznie odwiedźcie stoiska The Farm 51

Wstecz

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact