CDP i doskonałe gamingowe kąski!

Odwiedź Strefę Gracza CDP podczas Poznań Games Arena i zagraj w Destiny 2, Elex, Kingdom Come: Deliverance, Heliborne, Farming Simulator i wiele innych gier

Na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich CDP zbuduje największe stoisko w historii firmy – prawdziwą Strefę Gracza CDP.  Zagracie w rekordową liczbę gier na 57 stanowiskach. Większość z nich będzie prezentowana przedpremierowo – wizyta na PGA to jedna z niewielu szans, by zagrać w nie jeszcze przed premierą! Strefa Gracza CDP znajduje się w Pawilonie 7A.

- Imprezy z cyklu Poznań Game Arena to wielkie święto graczy z całej Polski – mówi Michał Gembicki, prezes CDP. – Chcemy je uczcić w wyjątkowy sposób i zaprezentować publiczności w Poznaniu nasze świetnie zapowiadające się gry. Zależy nam, by rodzimi gracze mogli sprawdzić je przed premierą!

Najważniejsze tytuły, które zostaną zaprezentowane na ponad 300-metrowej Strefie Gracza CDP:

Kingdom Come: Deliverance

Najlepsza gra RPG targów Gamescom w Kolonii i jedna z najbardziej oczekiwanych produkcji niezależnych 2018 r. od czeskiego studia Warhorse, przedstawiająca w niezwykle realistyczny sposób średniowieczne Czechy i pozwalająca przeżyć epicką przygodę na miarę wielkich eposów rycerskich.

kindom-1.jpg

Elex

Nowa produkcja twórców kultowej serii gier Gothic, niemieckiego studia Piranha Bytes. Tuż przed światową premierą  (17.10.2017) będzie można zobaczyć na własne oczy niezwykle oryginalny i ogromnym świat science-fantasy zamieszkany przez niezwykłe stworzenia i toczące ze sobą bój zróżnicowane frakcje. Przyjdź, zobacz i zagraj w największą produkcję niemieckiej branży growej i oceń, czy ekspertom gatunku z PB udało się zachować niepowtarzalny klimat Gothica!

elex.jpg

 

Heliborne

Wielki powrót helikopterów do gier akcji! Usiądź za sterami najbardziej znanych śmigłowców wojskowych i weź udział w konfliktach w Afganistanie, Wietnamie czy Kosowie. Staw czoła kolegom w wieloosobowych starciach w trybach kooperacji i multiplayer w tej oryginalnej produkcji litewskiego studia JetCat Games, którego wydawcą jest Klabater.

helliborn.jpg

 

Farming Simulator 17: Edycja Platynowa

Nowa wersja najpopularniejszego symulatora rolnictwa na świecie! Teraz fani serii wirtualnej farmy otrzymają dodatkowy, południowoamerykański obszar, a także nowe pojazdy do parku maszyn. Wśród nich kolejny ukłon ze strony twórców gry dla Polaków – unikalny kombajn Bizon!

farming.jpg

 

Spintires: MudRunner

Niech ochlapie nas błoto! Słynna gra Spintires powraca w wielkim stylu! Gracze ponownie ruszą na wertepy, by rozjeżdżać błoto tundry za kierownicą jednej z 19 maszyn terenowych.

madruner.jpg

W Strefie Gracza CDP będzie można również zagrać przed premierą w takie produkcje, jak : Spellforce 3, The Guild 3, Aquanox: Deep Descent czy Battle Chasers: Nightwar oraz spotkać się i porozmawiać z developerami ze studiów Piranha Bytes i Warhorse Nie zabraknie również atrakcji dla fanów takich gier jak: Destiny 2, Sudden Strike 4, Call of Duty: WW2, Blitzkrieg 3. Musicie tu być!

 

destiny.jpg

Wstecz

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact