CDP.pl uruchamia sklep internetowy

Gry, książki, filmy, płyty audio, sprzęt dla graczy komputerowych i artykuły hobbystyczne - to oferta nowej platformy e-commerce uruchomionej przez CDP.pl

Platforma e-commerce funkcjonująca pod szyldem CDP.pl ma oferować produkty z segmentu szeroko pojętej rozrywki i kultury. Na starcie w ofercie serwisu znalazło się ponad 40 tys. artykułów z 6 działów: Gry (pudełkowe na PC, Mac i konsole, a także cyfrowe na PC i Mac), Książki (drukowane, e-booki i audiobooki), Filmy (DVD, Blu-Ray, DTO i VOD), Muzyka (CD, DVD, Blu-ray i winyle), Sprzęt (konsole do gier, akcesoria dla graczy, czytniki e-booków i tablety) oraz Hobby (gry fabularne, figurkowe, karciane, planszowe i gadżety).

W trakcie prezentacji nowego sklepu podkreślano, że w odróżnieniu od wielu innych platform działających w internecie CDP.pl będzie pozwalało nie tylko na zakup produktów cyfrowych, ale także fizycznych. Pracownicy CDP.pl zwracają też uwagę na nacisk, jaki przy budowie projektu położono na obsługę klientów. Do ich dyspozycji oddano kilka form płatności, w tym także za pomocą bitcoinow - cyfrowej waluty. Możliwa jest także dostawa towaru kurierem tego samego dnia. Przy tworzeniu swojej nowej platformy e-commerce CDP.pl zawarło umowę z Ruchem. Dzięki temu zamówiony towar można będzie odebrać we wskazanym przy zakupie kiosku na terenie całego kraju, istnieje także opcja odbioru zakupów w paczkomatach prowadzonych przez InPost.

cdp_2.jpg

W komunikacie towarzyszącym uruchomieniu nowego serwisu Maciej Gembicki, CEO CDP.pl podkreślał, że przy tworzeniu projektu sporo uwagi poświęcono wygodzie obsługi platformy i jej technicznej niezawodności. - Nowe CDP.pl to bardzo ambitny projekt. Zależało nam na stworzeniu czegoś więcej niż kolejnego sklepu dystrybutora z grami, książkami czy muzyką - zaznaczył Gembicki. - Mierzymy wysoko, dlatego zaprosiliśmy do współpracy najlepszych specjalistów z Ars Thanea i Divante. Dzięki ich pracy serwis wyróżnia się designem i nowoczesnym zapleczem technicznym. W zakresie obsługi klienta i dostaw chcieliśmy sięgnąć po wszystkie nowoczesne rozwiązania, które naszym zdaniem pozwolą z powodzeniem konkurować z największymi projektami e-commerce na polskim rynku - zapewnił Gembicki.

Firma CDP.pl do 2012 r. funkcjonowała na polskim rynku pod nazwą CD Projekt. Od 20 lat jest producentem i dystrybutorem gier komputerowych, między innymi „Wiedźmina” oraz zachodnich produkcji od Blizzard Entertainment, Disney Interactive, Konami, Focus Home Interactive i Nordic Games.

Źródło: http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/cdp-pl-uruchamia-sklep-internetowy-z-40-tys-produktow

Wstecz