CDP dystrybucja gier ponownie z nami

Jak co roku CDP - dystrybucja gier pojawi się na Poznań Games Arena z nowościami ze swojego portfolio.

Na ponad 600 metrach kwadratowych odwiedzający będą mieli szansę przedpremierowo zagrać w nadchodzące tytuły, a także zakupić gry po świetnych cenach na, kultowym już, Giermaszu.

call.jpg

 

W strefie gier z pewnością rzuci się w oczy potężny, zielono - żółty ciągnik. By uczcić nadchodzącą premierę Farming Simulator 19, John Deere pojawi się na Międzynarodowych Targach Poznańskich. W ręce graczy zostanie oddanych kilkanaście stanowisk, a na nich przedpremierowo, najnowsza odsłona światowego hitu.

Miłośników historycznych RPGów z pewnością zainteresuje średniowieczny namiot, w którym, w klimatycznym otoczeniu, zagrają w najnowsze DLC głośnego Kingdom Come: Deliverance. Będą mieli także szansę spotkać i porozmawiać z twórcą gry, Danielem Vavrą, który ma na koncie tak kultowe tytuły jak Mafia.

Posiadacze Nintendo Switch oraz ci dopiero myślący o zakupie przenośnej konsoli, dostaną w swoje ręce Diablo III - najnowszą produkcję Blizzarda.

W związku z poszerzeniem portfolio wydawniczego, CDP odda w ręce graczy kilkadziesiąt stanowisk na których będą mieli szansę zagrać w produkcję Focus Entertainment, Big Bena, Dovetail czy Skybound.

Na fanów motoryzacji będą czekały V-Rally 4 i Mudrunner: American Wilds. Mroczne doznania dostarczy Call of Cthulhu, The Long Dark oraz ARK: Survival Evolved. Bus Simulator i Train Simulator 2019 to propozycje najnowszych symulatorów, a najmłodszych z pewnością skusi Slime Rancher.

Klabater, wydawnictwo gier Indie, zaprezentuje kilka gier ze swojego portfolio - m.in. We. The Revolution.

Giermasz to nie tylko gry, ale także puzzle, figurki, koszulki i pełen asortyment akcesoriów i gadżetów. Poszukiwacze perełek i okazji cenowych napewno wyjdą zadowoleni. Będą na nich czekały nie tylko nowości, ale także białe kruki, które są niedostępne na półkach sklepowych

the_amorous.jpg

Wstecz