Bloody zaprasza na swoje stoisko

4 października 2017 roku – Poznań Game Arena 2017 już w najbliższy weekend! W związku z tym, firma Bloody postanowiła ujawnić atrakcje przewidziane dla osób, które 6-8 października odwiedzą hale wystawiennicze Międzynarodowych Targów Poznańskich. Na stoisku popularnego producenta peryferii komputerowych zorganizowane zostaną liczne turnieje, konkursy oraz pokazy najnowszego sprzętu gamingowego.

Prezentacja sprzętu

Na stoisku o powierzchni 50m2, znajdującym się w strefie Media Markt w hali nr 7, Bloody zaprezentuje wszystkie premierowe produkty. Gracze przetestują jedną z najszybszych klawiatur na świecie, wyposażoną w innowacyjne przełączniki optyczne Light Strike – B2278. Producent do dyspozycji gości odda także najnowsze modele myszek, które posiadają precyzyjne sensory renomowanej firmy PixArt – P81, P85 i P93.

bloody-1.jpg

Turnieje i konkursy

W strefie Free2Play na zwiedzających czekać będzie popularny, survivalowy FPS z trybem dla wielu osób – Escape from Tarkov. Miejscem fabuły w EfT jest fikcyjne, rosyjskie miasto – tytularny Tarkov. Zadaniem graczy będzie ucieczka z tego obszaru, opuszczonego na skutek prowadzonych działań wojennych. Gracze będą mogli wykazać się także swoimi umiejętnościami w turniejach 1 na 1 i 2 na 2 w Counter-Strike: Global Offensive oraz League of Legends. Dodatkowo, Bloody zapowiada wizytę cosplayerów, liczne konkursy z nagrodami na scenie oraz inne atrakcje. Podczas targów będzie można nabyć sprzęt komputerowy producenta w ekstremalnie niskich, promocyjnych cenach.

eft-1.jpg

O Bloody:

Bloody to marka powstała w wyniku zebrania wielu lat doświadczeń firmy A4Tech na rynku peryferii komputerowych. Celem Bloody jest tworzenie niezawodnego sprzętu gamingowego zarówno dla amatorów, jak i profesjonalistów. W portfolio producenta znajdują się m.in. klawiatury, myszy, słuchawki i podkładki. Marka dostarcza również swoim klientom innowacyjne oprogramowanie, które umożliwia użytkownikom sprzętu Bloody na pełną personalizację posiadanych urządzeń.

Wstecz

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact