Artifex Mundi i Analityczno-mobilne Laboratorium na PGA 2017

W dniach 6-8 października 2017 Artifex Mundi ponownie zawita na Poznań Game Arena. Studio, najczęściej kojarzone z przygodowymi grami HOPA, tym razem skupi się na prezentacji kolejnego etapu gier, które powstają w ramach inicjatywy AM Lab.

Artifex Mundi znane było do tej pory przede wszystkim jako twórcy, którzy swoim portfolio mają ponad 50 gier HOPA. Od dłuższego czasu katowicka firma pracuje nad wzbogaceniem oferty o nowe gatunki gier, przeznaczonych dla szerszego grona odbiorców. Na początku 2017 roku powstała wewnątrzfirmowa inicjatywa o nazwie Am Lab, mająca na celu testowanie powstających gier podczas branżowych eventów i zbieranie opinii, na podstawie których powstają kolejne iteracje prototypów.

Prototypy stale się rozwijają i dlatego twórcy gorąco zachęcają nie tylko nowych graczy, ale również tych, którzy mieli już okazję grać na poprzednich eventach, do odwiedzenia stoiska  i przekonania się przekonać się jak ich feedback wpłynął na kształt projektów.

amlab-1.png

- Spotkanie z graczami „na żywo” to przy produkcji gier bezcenne doświadczenie. Bez ich pomocy nasze prototypy wyglądałyby zupełnie inaczej - mówi Tomasz Wlazło, producent w Artifex Mundi. – Szczególnie zapraszam tych spośród graczy, którzy mieli już okazję przetestować nasze gry, żeby ocenili skalę i jakość wprowadzonych zmian.

Grywalne prototypy na PGA

Insection – dynamiczną, widowiskową platformówkę, w której gracz wciela się w rolę samotnego łucznika, posiadającego unikatową zdolność manipulacji czasem, by w walce o przetrwanie odkryć sekrety wymarłej cywilizacji.

insecion-1.jpg

Bladebastards – hack`n`slash rpg z kooperacją dla 4 osób. Gracz znajdzie się w drużynie wojowników, gromiących hordy wrogów za pomocą magii i miecza. Grze towarzyszyć będzie nietuzinkowa opowieść i duża dawka czarnego humoru.

blade-1.jpg

- Jesteśmy bardzo ciekawi zarówno reakcji tych, którzy już mieli okazję grać we wcześniejsze wersje naszych gier jak i świeżego feedbacku od zupełnie nowych graczy – mówi Piotr Kmiecik, artysta pracujący na co dzień przy InsectionSerdecznie zapraszamy wszystkich do odwiedzenia nas na tegorocznym PGA.

Artifex Mundi będzie można odwiedzić w Pawilonie 5A, na stoisku 63, gdzie możecie spodziewać się wielkich emocji!

Wstecz

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact